تبلیغات


http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - 107_احمدی نژاد: من از پادشاه اردن دعوت كردمآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) 

 

 

 

ملک عبدالله پادشاه اردن با بنیامین نتانیاهو
 

 

  احمدی نژاد: من از پادشاه اردن دعوت كردم

 


احمدی‌نژاد در پاسخ به سئوال دیگری درباره سفر پادشاه اردن كه پیش‌تر رسانه‌ها از لغو این سفر به دلیل قیام‌های مردم منطقه خبر داده بودند، گفت: من از پادشاه حكومت اردن برای سفر به ایران دعوت كردم و ایشان اظهار تمایل كرد. اما سفر را به عقب انداخت و این‌كه گفته می‌شود دولت عقب‌نشینی كرده است معنی ندارد ما اگر می‌خواستیم عقب‌نشینی كنیم این‌همه فحش نمی‌خوردیم.
احمدی‌نژاد گفت: من از پادشاه حكومت اردن برای سفر به ایران دعوت كردم و ایشان اظهار تمایل كرد. اما سفر را به عقب انداخت و این‌كه گفته می‌شود دولت عقب‌نشینی كرده است معنی ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری كشورمان در ادامه نشست خبری خود با خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درباره عدم ارائه سوخت به هواپیماهای مسافربری ایران در برخی كشورها گفت: ما حتما با این كار مقابله به مثل می‌كنیم.

وی افزود: كسانی كه این كارهای بچه‌گانه را می‌كنند باید بدانند كارشان درست نیست،‌اینها می‌‌گفتند اگر ملت ایران را تحریم كنیم، فلج كننده خواهد بود و ایران سال 89 با چالش جدی مواجه می‌شود اما همه دیدیم كه در سال 89 هدفمند‌كردن یارانه‌ها كه نیازمند ثبات سیاسی واقتصادی است انجام شد.

احمدی‌نژاد در ادامه گفت: اگر از ایرانی‌ها درباره تحریم‌ها برای این كه مشخص شود چند درصد از مردم تحریم‌ها را متوجه شده‌اند سئوالی پرسیده شود، قطعا جواب نزدیك صفر خواهد بود؛ این مثل همان پشه‌ای می‌ماند كه روی درخت نشسته‌است، این پشه هنگام بلند شدن به درخت می‌گوید محكم بنشین می‌خواهم بلند شوم و درخت می‌گوید آمدنت را متوجه نشده بودم حالا كه می‌خواهی بلند شوی.

رئیس‌جمهور ایران در پاسخ به سئوالی درباره انتقادات از جشن جهانی نوروز و اتهام ملی‌گرایی به دولت گفت: نوروز جشن جهانی است و معنای ملی‌گرایی ندارد. محبت و احترام مگر ملی‌گرایی است. ما می‌گوئیم احترام و محبت كنید. به دیدار دوستان و آشنایان بروید. امید به آینده داشته باشید. امید به برپایی عدالت. دل‌ها را از كینه خالی كنید. اگر این‌ها نام‌آن ملی‌گرایی است پس ما ملی‌گرای افراطی هستیم.

وی افزود: این كه ما به همه احترام بگذاریم نه‌تنها ملی‌گرایی بلكه انسان‌گرایی و عدالت‌گرایی است. همه باید جشن بگیرند. نوروز نقاط مشترك كل بشریت است. البته خوشحالیم كه خواستگاه این جشن عظیم در ایران است.

احمدی‌نژاد در پاسخ به سئوال دیگری درباره سفر پادشاه اردن كه پیش‌تر رسانه‌ها از لغو این سفر به دلیل قیام‌های مردم منطقه خبر داده بودند، گفت: من از پادشاه حكومت اردن برای سفر به ایران دعوت كردم و ایشان اظهار تمایل كرد. اما سفر را به عقب انداخت و این‌كه گفته می‌شود دولت عقب‌نشینی كرده است معنی ندارد ما اگر می‌خواستیم عقب‌نشینی كنیم این‌همه فحش نمی‌خوردیم.

وی افزود:‌ این كه برخی مقاله بنویسند و احساس كنند عقب‌نشینی شده است معنی ندارد. چرا كه برنامه بین‌المللی دولت تنظیم شده است. البته باید بگویم ما با همه دولت‌ها جز یك دولت دوست‌هستیم.

رئیس‌جمهور با تاكید به این كه كشورها به میزان نزدیكی به رژیم صهیونیستی از ملت ایران فاصله‌ می‌گیرند گفت: ما به جز رژیم صهیونیستی با همه ملت‌ها دوست هستیم.

احمدی‌نژاد در پاسخ به سئوال خبرنگاری كه درباره بازخورد هدفمند كردن یارانه‌ها و به طور مشخص افزایش قیمت گاز پرسید،‌ گفت: شما بگویید مصرف‌گازتان چقدر بوده است. شما بهتر است مصرف خود را معتدل كنید. میزان شعله‌ها را كم كنید و نهایتا اگر مشكلی پیش آمد دولت در كنار ملت است.

وی در پاسخ به سئوال به خبرنگار خبرگزاری فارس كه درباره راهكارهای دولت برای تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر عدم طرح گلایه‌ها و اختلافات میان سه قوا در افكار عمومی پرسید گفت: ایشان فرمودند كاری نكنید خوب ما هم كاری نمی‌كنیم.

احمدی‌نژاد در این باره گفت: مقام معظم رهبری فرمودند كاری نكنید و پاسخ سئوال روشن است ما هم كاری نمی‌كنیم. این كه وقتی تریبون در اختیار گرفتند شمشیر بكشند همه دولت را بزنند.

رئیس جمهور در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر راهكارهای دولت برای تحقق نقش زنان در جامعه گفت: انسان برای حركت دو بال دارد یك بال جلال و دیگری بال جمال كه همان اقتدار، عشق و محبت است. خداوند زنان را كانون عشق و محبت قرار داده است این‌هایی كه آدم می‌كشند علتش این است كه محبت مادری را می‌دیدند آدم‌كش نمی‌شدند. بمب‌اتم ساز نمی‌شدند.زن در جامعه نقش مهم و پر رنگی دارد.كانون خانواده به نقش زن اهمیت داده است. در جامعه ایرانی نیز نقش زنان در حد بالایی حفظ شده است اما باید كامل شود و آسیبی نبیند.

وی افزود: اگر ما كاری كنیم و برنامه‌ای برای بهتر شدن سازوكار خانواده داشته باشیم. به مدیریت و نقش زن در جامعه كمك كرده‌ایم.ما تلاش داریم بار سنگین مسكن را از دوش خانواده برداریم و به لحاظ فرهنگی آن را مطلوب كنیم و این برنامه و سیاست دولت است.

 مـرجـع  

لینکهای مرتبط :

انتقاد شدید از دعوت پادشاه اردن به ایران   (همشهری آنلاین)

احمدی نژاد: سفر پادشاه اردن به ایران انجام میشود (مهرنیوز)

دعوت پادشاه اردن به تهران ضد مصالح اسلامی ایران است (خبرآنلاین)

احمدینژاد، پادشاه اردن را به ایران دعوت کرد  (آفتاب نیوز،12 دسامبر)

زاکانی: دعوت پادشاه اردن به ایران بر خلاف مصالح انقلاب است (رجانیوز،14 مارس 2011)

مخالفت شدید مجلس با دعوت از پادشاه اردن  (کلام تی.وی، 15 مارس 2011)

ارزیابی فلاحت پیشه از دعوت پادشاه اردن به ایران (تابناک، 14 مارس 2011)

 

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :