http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - 115_تشکیل بی سر و صدای حزب توابین! ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) 

 

 

 تشکیل بی سر و صدای حزب توابین! ...

 

درسالهای پر حادثه وعبرت آور اخیر نمونه هایی از ظهور توابین به چشم می خورد:

تشکیل بی سر و صدای حزب توابین!

مدتهاست این نکته را در ذهنم مرور می کنم که هرچند بر خلاف قول معروف اما غلط رایج، "تاریخ تکرار می شود" تاریخ قابل تکرار نیست مثلا دیگرهرگزکربلا وحسین تکرارنمی شوند اما به گونه هایی می توان مشایهت هایی درمیان برخی ازحوادث تاریخی در زمانهای متفاوت یافت.


یکی از این حوادث تاریخی ، شکل گیری نهضت توابین در میان بعضی از اهالی کوفه است که درماجرای کربلا به یاری امام حسین (ع)برنخواستند اما بعد ازشهادت فرزتد رسولخدا (ص) ازعدم همراهیشان یا امام حسین پشیمان شده و درخوانخواهی امام مظلوم سر به شورش بر داشتند.

چنین به نظر می رسد که در زمان ما و بویژه درسالهای پر حادثه وعبرت آور اخیرهم نمونه هایی از ظهور توابین به چشم می خورد.

این توابین برخلاف اصطلاح رایج ،اعضای بریده سازمان منافقین خلق - که بریدگی آنها به دلیل آشکار شدن ماهیت سازمانی بود که به آن وابسته بودند - نیستند.

توابین جدید که - از قضا نمونه های آنها در دو سو دیده می شود - کسانی هستند که در این سالها مواضعی در حمایت و طرفداری از بعضیها! گرفته اند اما اکنون با اظهار نظرهایی که می کنند معلوم است ازحمایتهای خود پشیمان شده اند .

استاد اخلاق دولت ،همسر سخنگوی سابق دولت مداح معروف مسجدارک تهران - که در هر سفرهیئت دولت به استانها همراه اعضای محترم آن بود و دعای کمیل رادر شهر میزبان می خواند و در حمایت از دولت به این وآن حمله می کرد - و دهها نفر دیگر در زمره پیوستگان به این حزب می باشند .

بنظرمن در آینده ای نه چندان دور باید منتظر پیوستن دیگرانی هم به حزب جدید بی تابلو اما رسما تشکیل شده توابین بود تا جایی که می توان حدس زد به صورت فراگیرترین حزب سیاسی کشور درآید!

در عین حال باید این حرکت را که در آن رگه هایی از تدین و انصاف دیده می شود به فال نیک گرفت و هرگز از در طعن و طعنه و کنایه با آن روبرو نشد

برای نمونه به سایت اعتدال مورخه ( 24 /1/90 ) بروید و سخنان جناب آقای - آیت الله - مصباح یزدی را در دیدار با جمعی از شورای عالی زنان ببینید و بر روی مصادیق واژه های "کسی" و "برخی" و "کسانی"تامل کنید .

چگونه کسی که در عمرش با عالمی ارتباط نداشته و علاوه بر آن هر روز ضربه‌ای به اسلام می‌زند، می‌تواند برای اسلام مفید باشد، و معلوم نیست چه شده که برخی نیز به آن‌ها دل بسته‌اند!

استاد اخلاق حوزه علمیه قم گفت: اگر تنبلی کنیم زمانی از خواب غفلت بیدار می‌شویم که تیرگی فتنه همه جا را فراگرفته است و می‌بینیم همان کسانی فتنه را آغاز کرده‌اند که خود پرورش داده‌ایم. این عزل و نصب‌ها از کجا در می‌آید؟ این حرف‌های ملی‌گرایانه و مکتب ایرانی، آن هم در زمانی که نهضت اسلامی در جهان اسلام در حال شکل‌گیری است، برای چیست؟ ملی گرایی و دم زدن از مکتب ایرانی با چه انگیزه‌ای می‌تواند صورت بگیرد؟

نکته مهم دیگر که در این یادداشت به آن اشاره می شود درمورد هشدارجناب ایشان - که من بطور تصادفی! درکیهان چهارشنبه هفته قبل خواندم - نسبت به تجدید سازمان مخوف فراماسونی درایران در شکل و قالب مذهب وآدمهایی با ظاهر دینی است.

دریافت و تجربه تاریخی ما چنین اقتضا می کند که از این اعلام خطرها که گاه دیگران هم از سر درد به آن اشاره می کنند به آسانی عبور نکنیم و این هشدارها را سخت جدی بگیریم .

هرچند در اینکه حرکت این افراد از چشمان تیز بین دوستان تلاشگر دستگاه امنیتی مخفی نیست کمترین تردیدی ندارم اما سخت بر این باورم که باید به مردم و بویژه نسل جوان که در این زمینه اطلاع چندانی ندارد در مورد ماهیت روشها نمونه عملکرد و.در نهایت خطراین افراد توسط کسانی که تریبونهای موثری در اختیار دارند و صدا وسیما هم با آنان بر سر مهر است ! و نیز دست اندرکاران رسانه های خبری وغیر خبری آگاهیهای لازم داده شود

انقلاب اسلامی که به پیروزی رسید و رژیم فاسد و وابسته پهلوی دوم که رفت تازه به برکت اسناد به دست آمده لیست شخصیتهای درجه اول ماسونی نظام از جمله در مجلس و دولت در دو رژیم پهلوی پدر و پسر به دست آمد.کسانی مانند فروغی که تا جایگاه نخست وزیری و ریاست مجلس هم بالا آمده اما ماسونی بودند .

آیا می توان در کمال ساده اندیشی منکر ماسونهای جدید در داخل نظام بود و یا خطر نفوذ آنان را دست کم گرفت؟

اگر نه ، باید از خود پرسید :

ماسونهای نظام چه کسانی هستند؟

چه روشهایی دارند؟

چه می کنند؟

چه اهدافی دارند؟ و ..

چه فایده دارد در دهه های بعد که دیگر بعضی از این افراد خر مرادشان از آب گذشته است ویا تشریفشان را از این دنیا برده اند لیستی منتشر شود که در آن اسامی بعضی افراد به عنوان فراماسونهای نفوذی نظام افشا شود.

خدایا به حرمت خون مظلوم کربلا این نظام را از آسیب دشمنان داخلی و بیرونی آن مصون بدار


بعدالتحریر

با اینکه هرگزبا این نوع سخن گفتن با رییس دولت دهم و حتی اقای مشایی موافق نیستم ولی مناسب دیدم به جدیدترین اظهارات یکی دیگر ازاعضای حزب توابین جدید که بعد از نوشتن این یادداشت درسایت شفاف نیوز دیدم اشاره کنم.

توصیه می کنم دوستان در کامنتهایی که می گذارند نمونه های دیگری راکه سراغ دارند و کم هم نیستند بیاورند.

سعید حدادیان:آقای احمدی نژاد تا از بهشت حزب الله خارج نشدی تکلیف مشائی را روشن کن

سعید حدادیان یكی از مداحان مشهور تهران در سخنانی ،مطالبی را در خصوص مشایی بیان داشته كه احتمالا در روزهای آینده و با فراگیر شدن آن حاشیه های زیادی به همراه خواهد داشت.

به گزارش جهان به نقل از آتی، خلاصه صحبت های این مداح مشهور از نظرتان می گذرد:

• از احمدی نژاد توقع نداشتم كه زحمت های زیادی كشیده و بسیار پركار بوده ولی از مشایی حمایت كند .

• چرا احمدی نژاد به انتقاد علما و مراجع و شخصیت های اصولگرا در خصوص مشایی توجهی نمی كند .

• خدایا اگر مشایی استعفاء نمی دهد و یا احمدی نژاد او را بركنار نمی كند ، سریعتر او را به بهشت ببر ، البته با توجه به مهم بودن حق الناس جای او ته جهنم است .

• حیف وقت علما و روحانیون و شخصیت های سیاسی است كه وقت بگذارند و جواب او صحبت های او را بدهند و با مشایی باید با طنز انتقاد كرد.

• آقای احمدی نژاد تا از بهشت حزب الله اخراج نشدی سریع تر دور مشایی را خط بكش .

• حدادیان در ادامه سخنان خود از ازدیاد مشاغل و پست های مشایی ، صحبت های او در مورد پیامبران و اسرائیل و ... انتقادهای شدیدی داشته است .

• چرا حرف ها و تفكرات نهضت آزادی و سازمان مجاهدین خلق از اطرافیان رئیس جمهور شنیده میشود .

• نمی دونم چرا احمدی نژاد زحمت های خود را بر باد می دهد .

• چرا از برگزاری مجالس گناه و برگزاری كنسرت ها حمایت میشود .

در پایان شبكه خبری آتی نیوز از انتشار برخی مطالب این بلوتوث پخش شده بدلیل بدور بودن از اخلاق معذور است و به اطلاع می رساند ، موج اعتراضات مداحان مشهور مانند : حاج منصور ارضی و حسین سازور و ... به اقدامات ضدفرهنگی و انتصابات و صحبت های رئیس دفتر احمدی نژاد در ایام دهه اول فاطمیه همچنان ادامه دارد.


بعدالتحریر دوم!

آقای مشایی در مصاحبه باخبرنگاران در حاشیه تقدیر از دست اندرکاران ستادتسهیلات نوروزی

رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه در پاسخ به سوالی خبرنگاری گفت: .... انسان‌هایی كه تا یك دوره‌ای می‌گفتند كه از دولت حمایت می‌كنیم، اكنون تبدیل به منتقدان شماره یك دولت شده‌اند و من بارها گفته‌ام كه هدف آن‌ها، مخالفت با دولت است و علت آن نیز روشن است.

منبع :سایت عصرایران

بعدالتحریر سوم

من با اینکه دیگر خودم را احمدی‌نژادی نمی‌دانم، اما دشمن او هم نیستم. سیاست یعنی همین آزمون و خطاها. امروز احمدی‌نژاد را فقط رییس جمهورم می‌دانم با محاسن و اشتباهات زیاد، همان طور که علی لاریجانی را هم رییس مجلسم می‌دانم؛ و به این نتیجه رسیده‌ام که دیگر به کسی اطمینان مطلق نداشته باشم مخصوصا در عرصه سیاست!

منبع: وبلاگ آهستان
=====
دکتر غلامعلی رجائی

مـرجـع  

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :