تبلیغات


http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - 125_ بازگشت احمدی نژاد به دولت بعد از ده روز خانه نشینیآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) 

 بازگشت احمدی نژاد به دولت بعد از ده روز خانه نشینی

 

 

بعد از حدود دو هفته از ماجرای ابقای وزیر اطلاعات و 10 روز بعد از غیبت رییس دولت دهم در نهاد ریاست جمهوری، ایرنا، رسانه فعال و همچنان وفادار به احمدی نژاد اعلام كرد: جلسه عصر امروز هیات دولت به ریاست محمود احمدی نژاد رییس جمهوری تشكیل می شود.

به گزارش خبرنگار "آینده"یك منبع آگاه روز یكشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: دستور كار جاری جلسه هیات دولت با حضور رییس جمهوری، معاونین وی و وزرا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

باشگاه خبرنگاران هم از دیدار صبح امروز ضرغامی رئیس صداوسیما با احمدی نژاد خبر داد و این كه او گفته: رئیس جمهور در جلسه بعد از ظهر هیات وزیران شركت خواهد كرد .

ضرغامی گفته: در دیدار صبح امروز با رئیس جمهور مطالب مستندی درباره خرسندی دشمنان وسناریوهای خباثت آمیزرسانه های بیگانه وجریانهای معاند وضد انقلاب از حضور نیافتن رئیس جمهور در چند جلسه هیات وزیران مطرح شد كه اقای احمدی نژاد تاكید كرد در سخنان امروز خود در هیات وزیران تمام نقشه های دشمنان اسلام وانقلاب را نقش بر اب خواهد كرد ونشان خواهد داد كه دشمنان ملت ایران از درك رابطه پدر وفرزندی رهبر انقلاب ورئیس جمهور عاجز وناتوانند وهمچون گذشته اب در هاون می كوبند .

گویا دیشب جمعی از نمایندگان حامی احمدی‌نژاد هم جلسه ای سه ساعته با او در منزلش داشته اند و او طی سخنانی خطاب به نمایندگان مجلس گفته: "من جانم را برای ولایت گذاشتم و اعتقاداتم به ولایت فقیه قوی‌تر از گذشته شده است ".

نماینده مردم بم خاطرنشان كرد: این جلسه از ساعت 19:30 تا 22:30 در منزل احمدی‌نژاد در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

گفتنی است یكشنبه دو هفته قبل بعد از تصمیم به تغییر حجت الاسلام حیدر مصلحی از وزارت اطلاعات، وی با حكم رهبر انقلاب ابقا شد و این امر بازتابهای گسترده ای داشت.

احمدی نژاد دو روز بعد به سفر استانی به كردستان رفت، اما گویا بعد از سفر هیچ گاه در محل كار خود حاضر نشده و تنها با یك هیات چینی دیدار كرده بود و جلسات دولت به ریاست رحیمی برگزار شده بود.وی در این مدت دیداری با رهبر انقلاب نیز داشته است.

در این مدت برخی شایعات در خصوص گذاشتن پیش شرطهایی برای بازگشت به دولت در فضای مجازی مطرح شده بود كه دیداركنندگان با احمدی نژاد از جمله چند نماینده مجلس آن را تكذیب و بر تبعیت احمدی نژاد از رهبر انقلاب تاكید كرده بودند.

با این وجود ادامه یافتن خانه نشینی احمدی نژاد باعث انتقادات گسترده سیاسیون، روزنامه نگاران و نمایندگان مجلس و به ویژه شمار زیادی از حامیان احمدی نژاد از وی شده بود، چنان كه در جلسه دیروز مجلس نمایندگان ضمن سر دادن شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه، چندین بار خواستار برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی این موضوع كردند، درخواستی كه با اشاره لاریجانی به مصلحت نبودن ملتهب شدن فضای كشور مورد موافقت قرار نگرفت.

طی این دو هفته همچنین رهبر انقلاب در 6 نوبت سخنرانی جداگانه، ضمن تاكید بر پرهیز از كشاندن اختلافات به جامعه، در دیدار مردم فارس گفتند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط كار و خدمت در كشور حمایت خواهند كرد اما هرجا كه رهبری احساس كند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچگاه نخواهد گذاشت، در حركت عظیم ملت ایران بسوی آرمانها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

به هر تقدیر اكنون با حضور مجدد احمدی نژاد، تا حدودی فضای مذكور آرام می شود.
 

مـرجـع  

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی


 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :