http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - 143_بعضی، جدایی این دوقلوی خود-کاشته را، برابر با مرگ آنها میدانند! ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)

 بعضی،  جدایی این دوقلوی خود-کاشته را،

 برابر با مرگ آنها میدانند! ...

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینكه برخی می‌گویند كه اگر احمدی‌نژاد و مشایی را از هم جدا كنیم درست می‌شود گفت: احمدی نژاد و مشایی مانند لاله و لادن دوقلوهای به هم چسبیده هستند كه وقتی آنها را عمل جراحی كردند هر دو از بین رفتند.

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور شامگاه دوشنبه در همایش بصیرت و جهاد علمی كه در سالن همایش‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد با اشاره به ضرب العجل مجلس برای عزل احمدی‌نژاد اظهار داشت: نمایندگان مجلس چند گروه هستند كه بعضاً ضدانقلاب هستند كه از همان اول علیه دولت بودند.

وی ادامه داد: یك گروه هم جریان محافظه‌كارند كه اكثریت كرسی ها را در اختیار دارند و یك عده هم در مجلس نمایندگان بی‌ تاثیری هستند.

وی تصریح كرد: عده‌ای به نماینده شهرشان اعتراض كردند كه چرا مثلا در مجلس چنین حرفی را زدی، این نماینده در جواب مردم گفت: بروید نوارهای مجلس را گوش كنید ببینید اصلا من در مجلس حرف زدم.

ذوالنور اضافه كرد: یكی از آنها هم گفته بود كه من هیچ چیزی نگفتم، فقط گرم بود گفتم كولر را روشن كنید.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینكه بعضی‌ها در مجلس بی‌خاصیت ‌هستند، اظهار داشت: یك گروه هم حزب‌اللهی‌های سینه چاكی بودند كه از همان اول حمایت كردند. آنها چون رئیس جمهور را رئیس جمهور ارزش‌ها و ولایتمدار می‌دانستند از او حمایت كردند.

پیش بینی بالاترین رأی عدم كفایت سیاسی تاریخ به احمدی‌نژاد در مجلس هشتم

وی تصریح كرد: در آن 11 روزی كه احمدی‌نژاد قهر كرده بود 200 نفر از شخصیت‌های نظام به صورت تلفنی و حضوری با او صحبت كردند ولی فایده‌ای نداشت و به تعبیر بنده احمدی‌نژاد رغبتاً بر سر كارش نیامده است و از روی اكراه و ناچاری و اجبار آمد، چون مجلس ملتهب شده بود و ضرب‌العجل هم تمام شده بود و اگر آن روز سر كارش حاضر نمی‌شود، فردای آن روز استیضاح می‌شد.

ذوالنور اضافه كرد: اگر رأی عدم كفایت سیاسی احمدی‌نژاد در این مجلس مطرح می‌شد، بالاترین رأی عدم اعتماد تاریخ را می‌گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با طرح این سئوال كه در حال حاضر بهترین تدبیر در مورد جریان انحرافی چیست، اظهار داشت: بعضی‌ها می‌گویند كه اگر احمدی‌نژاد و مشایی را از هم جدا كنیم درست می‌شود.جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با ذكر مثالی در این مورد گفت: لاله و لادن دو دختری كه به همدیگر چسبیده بودند و وقتی آنها را عمل جراحی كردند هر دو از بین رفتند.

وی ادامه داد: بارها احمدی‌نژاد گفته كه من یعنی مشایی و مشایی یعنی من بنابراین الان فضای اینها به گونه‌ای است كه اگر عمل شود هر دو از بین می‌روند.

ذوالنور تصریح كرد: فضای جامعه برای برخورد مناسب نیست، بنابراین باید مدارا كرد، به این معنی كه نگذاریم باند انحرافی هر كاری كه دلش می‌خواهد انجام دهد.

وی با بیان اینكه پر و بال را باید قیچی كرد، اظهار داشت: نباید اجازه داد نغمه‌های شوم پیاده شود و با كمترین هزینه دوران گذر را بگذریم.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تأكید كرد: باید كار به جایی برسد كه افكار عمومی كاملا توجیه شود و رئیس جمهور هم پی به باطن این جریان ببرد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: جداسازی احمدی‌نژاد و مشایی از هم ممكن نیست و این جداسازی هزینه‌هایی دارد.

وی اظهار داشت: الان كاركرد ولایت فقیه در این حوادث رنگارنگی كه در مسیر انقلاب پیش می‌آید مشخص می‌شود.

 مـرجـع  

تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :