تبلیغات


http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - 146_آقای ذوالنور ، افسوس ...... چه چیزی را فدای چه کسی کردید...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)


 آقای ذوالنور ، افسوس ...... چه چیزی را فدای چه کسی کردید...
 

 

آقای ذوالنور چه متاعی را فدای احمدی نژاد کردید.
 

به گزارش عبرت نیوز ،دکتر غلامعلی رجایی در یادداشتی که در وبلاگش منتشرخطاب به برخی از حامیان گذشته احمدی نژاد و جریان اصولگرای حامی دولت نوشت :

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در همایش بصیرت و جهادعلمی که به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید در سالن همایش‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد وقتی با پرسش‌های زیاد حاضران جلسه در مورد رابطه احمدی‌نژاد با جریان انحرافی مواجه شد در سخنانی از بعضی از حقایق تلخ پرده برداشت که به نظرم آمد بخشی از این سخنان را بدون شرح بیاورم.

......................................

.....ممکن است کسی بپرسد که اصل جریان انحرافی و ارتباط مشایی و احمدی‌ن‍ژاد چیست؟ آیا ارتباط فامیلی است که احمدی‌نژاد از مشایی دست بر نمی‌دارد یا ارتباط دیگری وجود دارد؟ اگر ارتباط فامیلی است، پس چرا برادر احمدی‌نژاد، همسرش، دامادش، عروسش، مادرش، همه در این قضیه مخالف احمدی‌نژاد بودند.

مادر احمدی‌نژاد به او گفته بود عاقت می‌کنم که این جور در برابر همه می‌ایستی.

این چه ارتباط فامیلی است که از برادر و مادر و فرزند و عروس و همسر و داماد مهم‌تر است و مشایی باید حفظ شود و عالم و آدم بگویند احمدی‌نژاد از سر جایش تکان نخورد.

... آیت‌الله مصباح یزدی می‌گوید که خطر این موضوع در طول تاریخ بی‌سابقه بوده است و این موضوع همان فراماسونری است و امیدی به بازگشت نمی‌بینم.

... این وظیفه شماست که کلام و تیتری که بزرگان ما بیان می ‌کنند را کالبدشکافی کنید. چرا مقام معظم رهبری در دوران 11 روزه می‌فرماید تا من زنده هستم نخواهم گذاشت انحرافی در مسیر انقلاب و ارزش‌های انقلاب پیش آید؟ حتما چیزی هست که آقا اینجور می‌فرمایند.

......خطر این گروه انحرافی از اصلاح‌طلبان افراطی و حجتیه بدتر است، به دلیل اینکه حجتیه‌ایها معتقدند که در زمان غیاب امام زمان(عج) هیچ عَلَم حکومت دینی نمی‌تواند برافراشته شود و اگر این اتفاق بیفتد باطل است، ولی این جریان تمام انحرافات انجمن حجتیه را در خودش دارد، از این طرف هم به کانون قدرت و ثروت محکم چسبیده است.

. ...باور رئیس جمهور این است که مشایی رابط امام زمان و از اولیای الهی بر روی زمین است.

.....صفارهرندی در یکی از مصوباتی که دولت می‌خواست جاهایی را ادغام کند، به احمدی‌نژاد گفته بود که مقام معظم رهبری با این موضوع مخالف هستند ولی احمدی‌نژاد گفته بود که این حکم است و باید انجام شود.

.... در این مسأله‌ یا مقام معظم رهبری مخالف هستند و رئیس جمهور در مخالفت رهبری حکم می‌کند، یا باید از یک جایگاه بالاتری از رهبری وجود داشته باشند که حکم کند. رئیس جمهوری در جای دیگری گفته بود که من هیچ کاری را بدون حکم انجام نداده‌ام.وی با طرح این سؤال که چه کسی حکم‌ها را برای احمدی‌نژاد می‌آورد؟، اظهار داشت: این آقایان نمی‌گویند که مخالف ولایت فقیه هستند و وقتی راجع به ولایت فقیه صحبت شود، ممکن است شخص رئیس جمهوری بگوید که مگر کسی از من به ولایت فقیه معتقدتر هست؟

در جریان انحرافی کسی ولایت فقیه را انکار نمی‌کند و این مسأله‌ است که مردم را دچار انحراف و اشتباه می‌کند. مردم فکر می‌کنند که فلان آقا اگر از ولایت فقیه تمجید می‌کند معنایش این است که ولایت فقیه را الان مثل ما قبول دارد، در صورتی که این چنین نیست.

.......مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری این است که در جریان بیداری اسلامی از نهضت‌های اسلامی حمایت کنیم و از حکام وابسته عرب اعلام انزجار کنیم ولی دولت ما در چنین بزنگاهی سعی می‌کند با حکومت‌های عربی ارتباطی برقرار کند و تمام عرب را به کشور دعوت کند.

........ آنها معتقدند که یکی از علائم ظهور آن است که دو عبدالله در کشورهای عربی حاکم می‌شوند که یکی ملک عبدالله و دیگری عبدالله شاه اردن است. ممکن است یک زاپاس هم مثل علی عبدالله صالح هم داشته باشند که یکی از همین آقایانی که اسمشان را بردیم به علی عبدالله صالح گفته بود که شما اسم سه پیغمبر را با خودت داری. شأن رئیس جمهوری اسلامی این است که از عبدالله صالح تمجید کند؟

..... تلاش داشتند که شاه اردن را وارد کشور کنند و جاذبه‌های گردشگری را تبلیغ کنند و به بهانه دیدن این جاذبه‌ها، او را به آبگرم سرعین ببرند، چون معتقدند که علائم سفیانی روی کمر عبدالله پادشاه اردن وجود دارد. خرافه تا این جا رسیده است.

......حتی این جمله امام که انتظار فرج از نیمه خرداد کشم را مشایی چند روز قبل از ارتحال امام گفته بود که به زودی اتفاقی در 14 و 15 خرداد خواهد افتاد که دهن منتقدین بسته می‌شود. آن اتفاقات این بود که مشایی 14 خرداد به شهادت می‌رسد و روحش عروج خواهد کرد و امام زمان در روز 15 خرداد ظهور می‌کند و حتی بعضی از اینها داشتند سر و دست می‌شکستند برای گرفتن ویزا و رفتن به عربستان که وقتی امام زمان در عربستان اعلام ظهور کرد همراه او باشند.

.... ملات مسأله‌ آنها را جادوگران فراهم می‌کنند. اینکه احمدی‌نژاد را سحر و جادو کردند به معنای آن نیست که احمدی‌نژاد اختیاری از خودش ندارد. کسی که سحر شده نمی‌توان توقعی از او داشت؛ بلکه جادوگران پیش گویی‌هایی می‌کردند که بعضی از آنها محقق می‌شد و احمدی‌نژاد هم فکر می‌کند که مشایی اینها را از ناحیه امام زمان آورده و به خاطر همین تأثیر پذیرفته است، یعنی وقتی کراماتی دیده، دلبستگی پیدا کرده است.

.... جالب اینجاست که فردی که در رأس جریان انحرافی است می‌گوید آقای دکتر پرچم این ماموریت را روی دوش من گذاشته است.


وقتی مقام معظم رهبری فریاد بیداری اسلامی را سر می‌دهند، رئیس جمهور یک کلمه لفظ بیداری اسلامی را استفاده نمی‌کند و به جای آن از بیداری مردمی، بیداری ملت‌ها و... استفاده می‌کند.

.... اینها هر سال سران کشورهای فارسی زبان را دعوت می‌کنند که در تخت جمشید مراسم عید نوروز بگیرند و سه سال پیاپی مقام معظم رهبری و دفتر ایشان مخالفت می‌کنند و سال بعد همان تکرار می‌شود.

رأس این جریان انحرافی به سازمان حج می‌گوید که کاروان‌هایی را که به عتبات عالیات اعزام می‌کنید، یک روز از وقت زائران را برای دیدن تیسفون و مدائن در نظر بگیرید. وقتی مسئولان اعلام می‌کنند که یک روز به سفر اضافه می‌شود و هزینه‌ها بالا می‌رود، این شخص می‌گوید از آن طرفش (زیارت از عتبات عالیات) را کم کنید.

.......رئیس جمهور می‌گوید که چه اشکالی دارد زنان وارد استادیوم ورزشی شوند و بازی‌ها را نگاه کنند؟. در بازی انزلی تمام صندلی‌های ورزشگاه را شکسته بودند و اتوبوس‌ها بعد از مسابقه سالم نمی‌ماند، حال ناموس مردم در جمعیت اراذل و اوباش امنیت دارند؟

......نیروی انتظامی اگر بخواهد تکان بخورد حلقومش را فشار می‌دهند، من چند روز پیش به سردار احمدی‌مقدم گفتم که جاهایی از ما می‌پرسیدند که چرا نیروی انتظامی با فساد برخورد نمی‌کند؟ من به آنها گفتم که دولت همکاری نمی‌کند و برای نیروی انتظامی مانع درست می‌کند. آقای احمدی‌مقدم در جواب گفت دولت قلبش با ماست و شمشیرش علیه ماست و شخص رئیس جمهور جلوی کار ما را می‌گیرد.

شخص رئیس جمهور متأثر از مشایی این کار را می‌کند.

اینکه کاری به کار کسی نداشته باشید و بگذارید مردم راحت باشند و آیا مشکل موی چهار تا دختر است که بیرون آمده و تعابیری این چنینی در بیان نورانی! رئیس جمهور ریشه در این مسأله‌ دارد که تفکر، یک تفکر دیگر است.

.....از اول انقلاب تا به امروز سیره و روال این بوده که عزل و نصب وزیر اطلاعات با نظر امام و مقام معظم رهبری بوده است.

یونسی وزیر اطلاعات دولت خاتمی روز چهارشنبه از مجلس رأی اعتماد گرفت و روز پنجشنبه هنوز از ساختمان سازمان قضایی بیرون نرفته بود که ما برای عرض تبریک و با هدف توصیه برای ابقای مدیرکل اطلاعات قم خدمت او رفته بودیم. یونسی فرمود که آقای خاتمی با من چند تا شرط کرد که یکی از آنها هماهنگی در جابجایی چهار مدیرکل اطلاعات بوده که یکی از آنها مدیرکل اطلاعات قم بوده است.

من از او پرسیدم شما با هماهنگی آقا وزیر شدید و پذیرفتید یا نه؟ ایشان فرمود نه تنها اینکه آقای خاتمی با مقام معظم رهبری هماهنگ کرده، بلکه خود من خدمت آقا رفتم و گفتم اگر اجازه بدهید من این مسئولیت را نپذیرم که آقا با عبارت من و با خنده جواب من را دادند و فرمودند: اجازه نمی‌فرمایم و شما باید این کار را بپذیرید

......مشایی به دنبال این بوده که 150 نماینده در مجلس شورای اسلامی داشته باشد و اگر این هدف بخواهد اجرایی شود باید 400 الی 500 نفر وارد انتخابات شوند. موثرترین فیلتر شورای نگهبان وزارت اطلاعات است و آنها می‌خواستند این وزیر را برکنار کنند و رئیس جمهور سه ماه سرپرست شود و در این سه ماه که رئیس جمهور مشغله کاری دارد، جریان انحرافی وارد وزارت اطلاعات شود، همان جوری که امروز وزارت امور خارجه را تسخیر کرد، بعد عناصر را جابجا کنند و در آستانه انتخابات هر کسی را که می‌خواهند به عنوان وزیر اطلاعات معرفی کنند.

هدف گروه انحرافی ورود چنین ثلمه‌ای به دستگاه امنیتی کشور بود، مگر اینجا رهبری می‌تواند نسبت به این موضوع که دخالت در عرصه دولت محسوب نمی‌شود بی‌تفاوت باشد.

احمدی‌نژاد مشروعیت این مسئولیت (سرپرستی وزارت اطلاعات) را ندارد، چون اگر شرط وزیر اطلاعات این است که یا مجتهد یا قریب الاجتهاد باشد، فرق سرپرستی وزارت اطلاعات در چهار ماه یا چهار سال چیست؟ چنین کاری مشروعیت ندارد.

وی با اشاره به دیدار احمدی‌نژاد با مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری در این موضوع تصریح کردند که جابجایی را انجام ندهید، ولی احمدی‌نژاد خدمت رهبری رسید و گفته بود اگر مصلحی باشد آیا من حق دارم که استعفا بدهم. مقام معظم رهبری هم فرموده بودند که خودتان ‌می‌دانید؛ بدهید.

احمدی‌نژاد بر روی دو گزینه فکر می‌کرد؛ اول اینکه شرطی که گذاشته بود پذیرفته شود و مصلحی برود و مشایی به عنوان معاون اول بیاید و دوم اینکه عزل و استعفای رئیس جمهور پذیرفته شود.

البته رئیس جمهور در مصاحبه‌اش گفته بود که من آنهایی را که می‌گویند شرط گذاشتم را نمی‌بخشم؛ اما چرا 11 روز رفتی در خانه نشستی؟ شرطی در میان بود و چطور می‌توانیم روی آن را بپوشانیم. رئیس جمهور فکر می‌کرد که هر کدام از این دو موضوع هزینه‌ای برای نظام دارد. عزل و استعفا هم بی‌سروسامانی کشور و تشکیل شورای ریاست جمهوری و دشمن شاد شدن و برگزاری انتخابات و... را در پی داشت، پس نظام شرط را می‌پذیرد.

حتی به مخیله رئیس جمهوری هم نمی‌آمد که مقام معظم رهبری مثل کوه در برابر این موضوع بایستد.

........ در آن 11 روز 200 نفر از شخصیت‌های نظام به صورت تلفنی و حضوری با رئیس جمهور صحبت کردند که فایده‌ای نداشت و به تعبیر بنده احمدی‌نژاد رغبتاً بر سر کارش نیامده است و از روی اکراه و ناچاری و اجبار آمد، چون مجلس ملتهب شده بود و ضرب‌الاجل هم تمام شده بود و اگر آن روز سر کارش حاضر نمی‌شد، فردای آن روز استیضا ح می‌شد.

......اگر رأی عدم کفایت سیاسی احمدی‌نژاد در مجلس شورای اسلامی مطرح می‌شد، بالاترین رأی عدم اعتماد تاریخ را می‌گرفت.

احمدی‌نژاد مجبور شد برگردد و نشانه آن هم این بود که در جلسه هیأت دولت، مصلحی را راه نداد، بعد از این جریان 13 امضایی که در مجلس برای سؤال از رئیس جمهور مطرح شده بود به 90 امضا رسید.

.............احمدی‌نژاد بعد از این مدت به اینجا رسیده که 11 روز قهر بود ولی وقتی در شبکه دوم سیما حرف می‌زند از ولایت فقیه به گونه‌ای حرف می‌زند که انگار هیچ چیزی نبوده است اما رقبای او از اول بیل لودر را زیر پایه‌های انقلاب گرفته بودند.......اگر فرمان ماشین انقلاب به دست رئیس جمهور بود که این انقلاب را از قم به مشهد ببرد، وسط راه مشایی گولش زد و ماشین انقلاب به جای اینکه از مسیر اتوبان به تهران و از تهران به مشهد برود، از ساوه و اسلام‌شهر و چند شهر دیگر رفته و رئیس جمهور چراغ قرمز را رد کرد، سبقت و سرعت غیرمجاز داشت، به ایست پلیس توجه نداشت ولی اگر 200 کیلومتر راه رفته 100 کیلومتر آن کوتاه شده و به سمت مشهد بوده است، اما اگر دیگران سکان ماشین انقلاب را به دست می‌گرفتند به جای اینکه ماشین را از قم به سمت تهران و مشهد می‌بردند، به سمت اراک هدایت می‌کردند.

وی تصریح کرد: اگر رهبری هم جلو می‌آمدند و ایست می‌دادند، او را می‌زدند و له می‌کردند.

منبع:سایت آینده- به نقل از نشریه 19 دی

............................................

به امثال جناب ذوالنور باید گفت:

شما ودوستانتان که قصدکارسیاسی داشتید چه مانعی داشت از سپاه جدا می شدید؟

شما خیال می کنید مردم ایران همینهایی هستند که در اینگونه مجامع به هر دلیل در مجالس شما حاضر می شوند و به سخنانتان گوش می دهند؟

افسوس ......چه چیزی را فدای چه کسی کردید.
 
مـرجـع  

تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی


 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :