http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - 157_متخصص زهكشی علیه علی مطهریآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)

_متخصص زهكشی علیه علی مطهری


در بصیرت شما همین بس كه با شنیدن چند جمله با مضامینی هم چون وحشی بودن مردم آمریكا از زبان آقای خاتمی، حامی تمام عیار او شدید و پس از چند سال پی بردید كه اتفاقاً ایشان عاشق آمریكا و مردم آمریكاست. از طرف دیگر باز در بصیرت شما همین بس كه تا همین اردیبهشت 90 شیفته و دلباخته ی احمدی نژاد بودید و مدام در حال ماله كشی دست گل های ایشان و جریان انحرافی و دیگر اطرافیانشان بودید و حالا با تغییر جهت وزش باد، شما هم با جریان هم جهت شده اید. خلاصه این كه مراقب باشید احتمالاً با به قدرت رسیدن جریان انحرافی، هم جهت با جریان انحرافی حركت نكرده و ناگهان با لباس سربازهای هخامنشی در اماكن عمومی ظاهر نشوید!

احسان رستگار نویسنده وبلاگ منتقد مستقل در یادداشتی نوشت:

آقای كوچك زاده! در جواب شما كه نوشتید مطهری دچار شارلاتانیزم رسانه ای است، این شخص منتخب مجلس شورای اسلامی و منتخبین ملت است در زمینه رسانه و مطبوعات. پیش تر نماینده ی مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما بود و اكنون هم عضو هیأت نظارت بر مطبوعات است!
برای تصویر کامل روی آن کلیک کنید
به هر حال قابل درك است، وقتی كسی دوستش (آقای حمید رسایی) از میان 185 نفر نماینده، تنها 5 رأی می آورد، بخواهد خرخره علی مطهری را كه 90 رأی آورده بجود. هرچند دشمنی شما با ایشان سبقه ای طولانی دارد. واقعاً بعید می دانم كه این فقط علی مطهری بوده كه شما را در مدرسه علوی، كوچك اف صدا می كرده. همه شما را با نام كوچك اف می شناختند چون نامتان كوچك اف بوده كه ذاتاً هم عیبی محسوب نمی شود.

پس این را بگذارید به حساب شوخ طبعی و احساس رفاقت ایشان با شما كه 20، 30 سال پس از تغییر اسمتان، یك بار شما را در مجلس با این اسم صدا كرده است. ولی به هر حال باید به ایشان حق بدهید؛ مخصوصاً این كه ایشان شما را خیلی بعد از آن كه با همان به قول خودتان شارلاتانیزم رسانه ایتان، همان طور كه سید حسین خمینی را سید حسین مصطفوی خواندید وی را علی فریمانی نامیدید، كوچك اف نامید. به هر حال زدی ضربتی ضربتی نوش كن، قاعده ای است معقول كه شما خوب آن را نوش جان كردید.

در راستای همان شارلاتانیزم مورد نظر رسانه ای شما، باز ممكن است اسم هفته نامه «9 دی» كه می آید باز ما یاد آن جمله معروف شخص محبوب شما بیفتیم. همان جمله ی زیبا در مورد آب و سوزش و اون جا و ... . از آن جا كه رشته شما مهندسی آبیاری و زه كشی است، پیشنهاد می كنیم بیش از پیش و جهادگونه با آب مأنوس شوید، آن هم آب یخ!..... از دیگر سو، عملكرد هم كلاسی سابق شما آن قدر تأثیرگذار بوده كه هفته نامه پرطرفدار «شهروند امروز» دوباره از شنبه روی دكه ها رفت و فضای آزادی مطبوعات در حال گسترش است.

به هر حال پیشنهاد می كنم همان طور كه بعد از هر وعده نمازتان صحیفه امام را می خوانید، هر روز به خود یادآور شوید كه همین علی مطهری كه به نظر شما بی بصیرت بود، از همه شما تپه های بصیرت، جریان انحرافی و دو روی یك سكه بودن احمدی نژاد و مشایی را زودتر شناخت. ضمن این كه فراموش نكنید آقای مطهری از شما نكات بسیاری می داند كه تنها بخشی از آن فقره ی كوچك اف است!

و اما در رابطه با یادداشت اخیر شما؛ توهین نه این است كه كسی به نمایندگان بگوید ترسو و نه این است كه كسی نمایندگان را احساساتی بخواند، اما در حالی كه حقیقت داشته باشد. هر گاه ترسو بودن نمایندگان حقیقت داشت، این توهین نیست و اتفاقاً افشاگری و شفاف سازی است. این حق مسلم مردم است كه نمایندگانی را كه روانه ی خانه ی ملت كرده اند بشناسند.

از آن طرف اگر به قول آقای حسینیان نمایندگان احساساتی باشند، ایشان هم درست گفته است. ولی باید دید در آن مصداقی كه آقای مطهری نمایندگان را ترسو خوانده ماجرا چه بوده و در مصداقی كه آقای حسینیان نمایندگان را احساساتی خوانده ماجرا از چه قرار بوده است.

علی مطهری چندین ماه است كه می گوید اكثر نمایندگان موافق سؤال از رئیس جمهورند ولی می ترسند كه با درج امضایشان پای آن طومار، اسمشان هم زمان در لیست سیاه دولت هم ثبت شود و به موجب آن تمامی طرح های عمرانی و وعده و وعیدهایی كه به حوزه های انتخابیه شان داده اند، به قطع بودجه استانداری و وزارت خانه های دولت، ناتمام بماند.

اما پس از آن قهر 13 روزه، شما تازه شصتتان خبر دار شد كه دیگر احمدی نژاد قابل حمایت بی محابا نیست و از این پس دیگر نمی توان از احمدی نژاد حمایت كرد، ولی هنوز باید منتقدان احمدی نژاد را دشمن دانست. رابطه ی شما با بصیرت مانند رابطه ی دو خط موازی است كه اصولاً هیچ وقت به هم نمی رسید.

در بصیرت شما همین بس كه با شنیدن چند جمله با مضامینی هم چون وحشی بودن مردم آمریكا از زبان آقای خاتمی، حامی تمام عیار او شدید و پس از چند سال پی بردید كه اتفاقاً ایشان عاشق آمریكا و مردم آمریكاست.

از طرف دیگر باز در بصیرت شما همین بس كه تا همین اردیبهشت 90 شیفته و دلباخته ی احمدی نژاد بودید و مدام در حال ماله كشی دست گل های ایشان و جریان انحرافی و دیگر اطرافیانشان بودید و حالا با تغییر جهت وزش باد، شما هم با جریان هم جهت شده اید.

خلاصه این كه مراقب باشید احتمالاً با به قدرت رسیدن جریان انحرافی، هم جهت با جریان انحرافی حركت نكرده و ناگهان با لباس سربازهای هخامنشی در اماكن عمومی ظاهر نشوید! البته الحق و الانصاف شما و دار و دسته تان برای خود گروهی... هستید و شما هم از همین باب است كه با گروه انحرافی دولت سر ستیز دارید.

با تشکر از : احسان رستگار نویسنده وبلاگ منتقد مستقل
 

 مـرجـع  

تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :