http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - ادامـــه-ی اسلام ایرانی مقدمه امام زمان ایرانی است!آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) 

 

 

هاشمی: اسلام ایرانی مقدمه امام زمان ایرانی است!

 

 

اسرائیلی ها می خواهند با هر روش ممکن حتی با استفاده از چهره های نفوذی ظاهر صلاح بازار اسلام ایرانی؛ عربی و آفریقایی راه بیاندازد!
•اینها بیشتر دوست دارند مردم در هجوم کور کورانه به اماکن متبرکه و زیر دست و پای هم کشته شوند تا در راه مبارزه با اسرائیل به شهادت برسند !
•این خط انحرافی بیشتر در پی تهییج مردم و استفاده ابزاری از احساسات مردم مسلمان به اهل بیت (ع) و حتی امام زمان ( عج ) است
•اگر کسی مدعی همزمان امام زمان و کوروش شود قطعا هر دو را دروغ می گوید
•لابد مقدمه چینی می کنند برای ظهور امام زمان ایرانی !
•مراقب نفوذ چهره های مشکوک مسلمان نمایی که با پای برهنه به زیارت برخی اماکن مذهبی « خاص»می روند ولی در خفا با یهودی ها ارتباط دارند باشید!
•از صدر اسلام تاکنون همیشه بوده اند به ظاهر مسلمانان دو آتشه ای که در واقع در خدمت اهداف ضد اسلامی یهود بوده اند!

مخبر ساواک دقیقا مشابه چنین شبهایی ۴۲ سال قبل با دست پر پای منبر هاشمی در مسجد همت تهران رفت چرا که دیگر یقین داشت که می تواند با رودرو قرار دادن شیخ جوان با سوالاتی التقاطی پیرامون نسبت اسلام و ایران برای شاگرد مکتب اسلام چالش ایجاد کند و مکتبی به نام ایران را مقابل مکتب اهل بیت قرار دهد و اگر هاشمی به هر سمت متمایل می شد می توانست از سمت مقابل به وی حمله کند ولی زهی خیال باطل که هر چه وی روزها رشته کرده بود را هاشمی در آغاز سخن پنبه کرد : " تبلیغاتی می شود که دین اسلام از کشوری عربی به ایران آمده و اسلام دینی است بیگانه ، ما اگر خواسته باشیم این گونه تبلیغات را بپذیریم باید برق را هم که مخترع آن ادیسون است ،‌نپذیریم !! " مخبر ساواک و همراهش همانطور که با چشمانی خشم آلود ، موج اقناع و پذیرش کلام " شیخ اکبر " را در چشمان پر تعداد شنوندگان تعقیب می کردند به فکر چاره ای افتادند و پرسیدند " حاج آقا پس معنی حدیث" حب الوطن من الایمان " چیست ؟ این یعنی هر ملتی می تواند ایمان خود را به اسلام داشته باشد مثل ما ایرانی ها ! " مخبر و همراه در پوست خود نمی گنجیدند چرا که به قول خود تیر خلاص را زده بودند و آماده ناکام ماندن ناطق جوان شدند ،"‌هاشمی جوان " معتمد به نفسانه و البته هوشیارانه نگاهی به سوال کننده انداخت و با رافت و خالی از هرگونه خشمی پاسخ داد : " با اینکه در اصالت این حدیث تردید وجود دارد ولی ما به فرض صحت به شما یاد آور می شویم این موضوع به هیچ عنوان با وحدت جغرافیایی مسلمانان منافاتی ندارد " و اسلام مرز جغرافیایی ندارد ! امروز این تقابل تاریخی ۴۳ ساله شد
 
مـــرجـــع  

 

   تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :