تبلیغات


http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - تخلف دولت در واریز نکردن 12میلیارد دالار به خزانهآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) 

 

 

 

 

دولت برای جبران کم کاری هایش،

 

 کمک به مترو را اجرایی کند

 

تخلف دولت در واریز نکردن 12میلیارد دلار به خزانه

 

 

 

عضو فراکسیون مدیریت شهری : دولت برای جبران کم کاری هایش، کمک به مترو را اجرایی کند / مجلس پی گیر تخلف دولت در واریز نکردن 12 میلیارد دار به خزانه است
عضو فراکسیون مدیریت شهری با ابراز امیدواری برای اجرایی شدن وظیفه حمایتی دولت در قبال مترو و تاکید بر ضرورت پایان دادن به توجیهات برای بی توجهی به این بخش مهم، قانون کمک به مترو را یکی از محورهای لازم برای موفقیت هدفمندی یارانه ها دانست و به دولت توصیه کرد تا هر چه سریع تر حمایت های لازم و ضروری را از توسعه هر چه بیشتر مترو و دیگر وسایل حمل و نقلی، انجام دهد.

در حالی که مسئولان دولتی، بارها در توجیه عمل نکردن به قانون کمک به مترو از تسهیلات ارزی، به خالی بودن این حساب اشاره کرده ا ند، و در برابر آن، اهالی مجلس نیز خالی بودن حساب ارزی را به دلیل تخلف خود دولت در عدم واریز درآمدها به حساب می دانند، عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی، ضمن ابراز امیدواری برای بازتر شدن نگاه مسئولان به توسعه حمل و نقل عمومی و مترو، برای جبران کم کاری های گذشته، موضوع واریز نشدن 12 میلیارد دلار عواید فروش نفت به خزانه را نیز به عنوان یکی از تخلفات دولت یاد کرده و بر ضرورت ابلاغ این تخف به مقامات قضایی تاکید دارد.

فرهاد دلقپوش در گفت و گو با "تهران سما" ، با اشاره به اهمیت توسعه مترو، به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای تهران و شهرهای بزرگ، و لزوم حمایت از اقدامات مدیریت شهری تهران در این عرصه، تلاش های مجلس را در راستای حمایت از حمل و نقل عمومی و مترو، در مسیر توجه به بهبو شرایط زندگی شهروندان درزمان هدفمندی یارانه ها، و کمک به انگیزه های خدمت رسانی در مدیریت شهری تهران عنوان کرد.

وی با ابراز امیدواری برای اجرایی شدن وظیفه حمایتی دولت در قبال مترو و مدیریت شهری، و تاکید بر ضرورت پایان دادن به توجیهات مختلف، برای بی توجهی به این بخش مهم، قانون کمک به مترو را یکی از محورهای لازم برای موفقیت هدفمندی یارانه ها دانست و به دولت توصیه کرد تا هر چه سریع تر حمایت های لازم و ضروری را از توسعه هر چه بیشتر مترو و دیگر وسایل حمل و نقلی، انجام دهد.

وی در عین حال،واریز نشدن 12 میلیارد دلار عواید فروش نفت به خزانه را نیز یادآور شده و از این که در این موضوع هم تخلفی از جانب دولت صورت گرفته است، از ضرورت ابلاغ این تخلف به مقامات قضایی سخن گفت.

وی با بیان این که قانون در مورد اینکه پول حاصل از فروش نفت باید به خزانه واریز شود، صراحت دارد، ، از جدیت مجلس در مورد روشن شدن وضعیت 12 میلیارد دلاری که به خزانه واریز نشده است، خبر داد و گفت: مجلس این موضوع را پی گیری می کند که این پول کجاست و بعد از این که گزاشی را تهیه کرد، ضمن ارسال به قوه قضاییه، نسخه ای را هم به دفتر رهبر معظم انقلاب ارسال خواهد کرد.

   مرجع  

 

تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :