تبلیغات


http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - متن کامل : ... وَ نیمه برهنه ، نیمی برهنه!!! ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) 

 

 

 

نیمه خالی لیوان، نیمی خالی است

 

وَ نیمه برهنه ، نیمی برهنه!!! ...

 

دوستان مطمئنند كه با تلفن كنونی حاج‌آقا تماس گرفته‌اند؟ نكند به شماره قبل از انقلاب حاج‌آقا زنگ زده‌اند كه توی خیابان‌ها این وضع است.

شهرام شكیبا در خبر نوشت:

از قدیم گفته‌اند هر سخن جایی و هر نكته مكانی دارد. یكی از نكات هم طبیعتاً گفت‌وگو كردن است. خبرنگار باید بلد باشد كه چه وقت گفت‌وگو كند. مثلاً اگر دید شرایط مناسب نیست یا طرف گفت‌وگو عصبانی است، به سرعت بگوید: «شما الان عصبانی هستید، لذا من بعداً تماس می‌گیرم.» اما گاهی هم پیش می‌آید كه طرف گفت‌وگو اساساً همیشه عصبانی است. در این‌گونه شرایط دیگر چاره‌ای نیست. وقتی شرایط كنونی می‌شود،‌ هم اوضاع این‌طوری است. دوستان گروه سیاسی «خبرآنلاین» در شرایط كنونی با رئیس فراكسیون روحانیت مجلس، آقای محمدتقی رهبر گفت‌وگو كرده‌اند.

محمدتقی رهبر: «وقتی رئیس دفتر با هنرپیشه‌های هزارقلم رنگ و لعاب‌زده می‌نشیند و می‌گوید و می‌خندد، ما باید چه توقعی از توجه دولت به حجاب داشته باشیم. وقتی آقای مشایی مبالغ كلان به هنرپیشه‌های هزارچهره و هزار نقش هدیه می‌دهند و در جشنواره فیلم آن ناهنجاری‌ها رخ می‌دهد، چی بكنیم؟»

1- حاج‌آقا من‌باب توضیح و تذكار معروض می‌دارم كه اینجا ایران است نه هالیوود. به همین دلیل اتفاقاً بزرگترین مشكل سینمای ما هم این است كه هنرپیشه هزارچهره و هزار نقش نداریم. برای همین تنوع در سینما كم شده و همه نقش‌های گذشته‌شان را كپی می‌كنند. (هزار چهره و هزار نقش، در مقام مدح و تقدیر برای هنرپیشگان گفته می‌شود، نه قدح و تقبیح.)

2- بنده امسال در جشنواره حضور نداشتم، لذا خواهشمندم شما كه اطلاعات كاملی از داستان‌های سلبریتی سینمای ایران دارید، بفرمایید بدانیم چه خبر بوده.

3- ضمناً توجه داشته باشید كه «رئیس‌دفتر» یك اسلام‌شناس برجسته است نه یك آدم عامی! ایشان لابد خوب و بد را تشخیص می‌دهند.

رئیس فراكسیون روحانیون مجلس: «همین الان من در خیابان هستم و می‌بینم كه زن‌ها با بلوزهای كوتاه و شلوارهای تنگ چسبان در حال قدم‌زدن هستند و موهایشان را هم افشان كرده‌اند! اصلاً كسی به كسی نیست انگار!

1- به نظر شما حاج‌آقا در خیابان‌های تهران تشریف داشته‌اند یا هونولولو؟

2- اگر حاج‌آقا مرحمت كنند و مسیر روزانه‌شان را بفرمایند موجب مزید امتنان است.

3- دوستان مطمئنند كه با تلفن كنونی حاج‌آقا تماس گرفته‌اند؟ نكند به شماره قبل از انقلاب حاج‌آقا زنگ زده‌اند كه توی خیابان‌ها این وضع است.

4- احتمالاً حاج‌آقا در مناطق گرمسیر تهران بزرگ در تردد بوده‌اند وگرنه بعید است این سر سیاه زمستان كسی بتواند با بلوز كوتاه و شلوارهای تنگ چسبان در حال قدم زدنباشد.

5- «زلف بر باد مده تا ندهی بربادم». خودتان مصداق این مصراع را پیدا كنید.

محمدتقی رهبر: «الان كه زمستان است و هوا سرد است، این نیمه‌برهنگی‌ها را در میان زنان شاهدیم. حالا سال نو و تابستان‌شان را هم خواهیم دید. مطمئناً هرچه پیش‌تر برویم، وضعیت بدتر خواهد شد.»

«نیمه» یك تعریفی دارد. مثلاً وقتی می‌گوییم این لیوان تا نیمه پر است یعنی نیمی از لیوان خالی است و نیمی پر، پس وقتی می‌گوییم نیمه برهنه یعنی نیمی از بدن شخص معلوم است. البته در مورد لیوان تكلیف معلوم است اما در مورد انسان باید بگوییم كه منظورمان نیمه عمودی است یا افقی. ضمن اینكه اگر دو انسان نیمه‌برهنه باشند، یعنی یك انسان كاملاً برهنه و یك انسان كاملاً پوشیده است.

ما هم از خیابان‌های همین شهر می‌گذریم و این همه آدم نیمه‌برهنه نمی‌بینیم. ماشاءالله حاج‌آقا هم شانس خوبی دارند و هم دقت نظر فراوان.

 مرجع  

 

تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :