http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - مردم خوزستان هنوز مـنـتـظـر عدالت دولت احمدی‌نژاد هستندآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 خرداد 1389 توسط عـبــد عـا صـی
 

نماینده اهواز:
 

مردم خوزستان هنوز مـنـتـظـر

 عدالت دولت احمدی‌نژاد هستند
 


 امروز مردم خوزستان هنوز به دنبال رفاه دولت هاشمی، حل مشکل بیکاری و فقر دولت خاتمی و عدالت دولت احمدی‌نژاد هستند/مردم خوزستان خسته از وعده های عملی نشده مسئولان شده‌اند.ایلنا:نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم خوزستان از وعده‌های عملی نشده مسئولان خسته شده‌اند، گفت: آیا وقت آن نرسیده که دین خود را آن هم پس از 20 سال تاخیر بپردازیم؟
به گزارش ایلنا، ”سیدشریف حسینی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس گفت: : دشمنان قسم خورده نظام که بر سفره خوش آب و رنگشان، خواهش حریصانه نام و نشان زبانه می کشد بدانند خللی بر عزم و اراده فولادین ملت ایران با این تحریم‌ها به وجود نخواهد آمد و ما را از دستیابی به انرژی هسته‌ای منصرف نخواهد کرد و آن گونه که اماممان فرمود، امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
نماینده اهواز خاطرنشان کرد: سالگرد پرستوی مهاجر خوزستان شهید حاج علی هاشمی را به مردم شریف و ولایت مدار خوزستان تبریک و تسلیت می‌گویم کاش عطر پیکر مطهر او دوباره مشام ها را خدایی کند. از آن قامت رشید چند استخوان و پلاکی بر جا مانده. کاش یادمان باشد اگر ما هستیم و نفس می کشیم مدیون همین تکه استخوان هاییم. کاش بدانیم که همه عزت نظام ما از همین شهداست. کاش یادمان باشد که آنها برای چه رفتند و ما برای چه مانده‌ایم.
حسینی گفت: امروز خوزستان محروم است و باید مرهمی بر زخم‌های این استان تنها بگذاریم.دفاع جانانه‌ای که اهوازی‌ها از حریم وطن کردند، رشادتی که آبادانی ها از خود نشان دادند و رنجایی که دزفولی‌ها و اندیمشکی‌ها و همه خوزستانی‌ها تحمل کردند، وظیفه سنگینی را برای ما رقم زده‌اند.
وی اظهار داشت: آیا وقت آن نرسیده که دین خود را آن هم پس از 20 سال تاخیر بپردازیم؟ مردم خوزستان خسته از وعده های عملی نشده مسئولان شده‌اند. امروز مردم خوزستان هنوز به دنبال رفاه دولت هاشمی، حل مشکل بیکاری و فقر دولت خاتمی و عدالت دولت احمدی‌نژاد هستند.
حسینی تصریح کرد: خوزستان نیاز به ترحم ندارد، بلکه حق خود را می طلبد. شهروندان خوزستانی می‌خواهند بدانند چرا مناطق محروم باید تاوان پیشرفت توسعه چند استان را بدهیم؟ از کدام مشکل باید گفت، از گرد و خاک؟ از قول کودکان معصومی که به انواع بیماری های تنفسی مبتلا شده‌اند و از قول دلیرمردان شیمیایی دفاع مقدس که با رنج نفس می‌کشند. به همه کسانی که می‌توانستند کاری کنند و نکردند می‌گویم، در آخرت شرمنده این مردم خواهید بود.
وی افزود: از آب شرب بگویم که کارون به بزرگ ترین استخر فاضلاب تبدیل شده است و آلوده بودن آن سلامت مردم این استان را با خطر مواجه ساخته و هیچ کس جوابگو نیست.
حسینی با اشاره به برخی مشکلات دیگر این استان گفت: آیا از زنان و مردانی بگویم که در خوزستانی که در دریایی از ثروت واقع است، بن چهار عدد نان بین آنها توزیع می‌شود. این یعنی فقر یعنی بیکاری.
نماینده خوزستان یادآور شد: در پایان به خود و سایرین توصیه می کنم که اول باید تکلیف‌مان را با وجدان خویش و ثانیا با این مردم رنج دیده روشن کنیم. مردمی که اگر آرای آنها نبود امروز در مجلس نبودیم.
برهم زدن سخنرانی نوه امام (ره) آن هم در جوار مرقد مطهر آن حضرت، موضوعی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت و آن را صرفا یک اتفاق تلقی کرد.


امروز در سالگرد رحلت جانسوز حضرت امام (ره) اتفاقی افتاد که تا همین یک سال پیش بروز چنین اتفاقی به مخیله هیچ کس خطور

 

http://ilna.ir/newsText.aspx?id=129132

 « تهیه وَ تدوین: عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :