http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - آقای رییس! ای كاش استعفا می دادیآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 خرداد 1389 توسط عـبــد عـا صـی
 

آقای رییس! ای كاش

 استعفا می دادی

 
در حالیكه افكار عمومی منتظر عذرخواهی و استعفای متولیان جهاد كشاورزی مازندران بخاطر مشكلات بسیار زیاد كشاورزان و باغدران این استان بودند اما متولیان این سازمان بدون توجه به این مسائل و با افتخار از افزایش چشمگیر تولیدات كشاورزی خبر می دهند .
به گزارش دریانیوز ، همه در جریان واردات بی رویه برنج و مركبات و اوضاع نامناسب چای در سال گذشته بوده ایم و بی شك سال 88 یكی از سال های بسیار پر رنج و درد برای كشاورزان و باغدران مازندرانی بوده است اما مسئولان جهاد كشاورزی مازندران تنها از آمار افزایش شش برابری تولیدات كشاورزی خبر می دهند فارغ از اینكه به موضوعات دیگر بپردازند .
در یكسال گذشته تاكنون آنقدر برنج و مركبات به كشور وارد شد كه فریاد همه بلند شد. دامنه انتقادات از واردات بی رویه آنقدر زیاد بود كه حتی ائمه جمعه و نمایندگان مجلس و كارشناسان نیز وارد شدند و تاكنون نیز ادامه دارد . پس از آسیب جدی به این دو قشر دولت تصمیم گرفته تا در واردات این محصولات نظر استانداران شمالی تامین شود.
البته دامنه این خود انتقادی به رییس سازمان جهاد كشاورزی نیز كشیده شد و تورنگ در این باره گفت : پارسال با وجود نیاز کشور به واردات 500 هزار تنی برنج، بیش از یک میلیون تن محصول وارد کشور شد و تجار با تبلیغات در رسانه ها، خرید محصولات را ترویج می کردند . وی با انتقاد از تبلیغات تلویزیونی در زمان فروش محصولات خارجی تصریح کرد : این تبلیغات در زمان تولید محصولات ایرانی باید متوقف شود.
هر چند در نگاه كلی این طور به نظر می رسد كه مدیریت رسانه ملی و واردات، بر عهده جهاد كشاورزی نیست اما مردم از كسانی كه مدعی تفكر جهادی هستند انتظار دارند همانند تفكر جهادی در هشت سال دفاع مقدس عمل نموده و در صورت بر طرف نشدن مشكلات، امور را به افراد دیگری بسپارند نه آنكه خود انتقادی را آغاز نمایند .
در هفته جهاد كشاورزی ضمن تبریك به همه جهادگران بخاطر افزایش محصولات استراتژیك و كم كردن وابستگی به دیگر كشورها باید گفت كه انتظار افكار عمومی در مازندران این بود كه رییس سازمان جهاد كشاورزی مازندران حداقل به خاطر همه مشكلاتی كه در یكسال گذشته بر باغداران و كشاورزان گذشت ضمن غذرخواهی رسمی از همه قصورات وزارت جهاد كشاورزی درباره این دو قشر زحمتكش در استان ، استعفای خود را تقدیم می كرد تا شاید مرهمی بر دل كشاورزان و باغداران بود. اقدامی كه شهامت می خواهد
 

 

http://www.daryanews.com/?NewsId=6223

 « تهیه وَ تدوین: عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :