http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - موعظه وَ جذب هدیه تهرانیآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ دوشنبه 31 خرداد 1389 توسط عـبــد عـا صـی
 

 موعظه وَ جذب هدیه تهرانی

 

 دیدار و گفتگو با اسفندیار مشایی رییس دفتر احمدی نژاد با نمایندگان و مسوولین شهرکرد در سفر استانی هیئت دولت به استان چهارمحال و بختیاری، حاشیه های جالبی را با خود به همراه داشت.به گزارش جهان،مشایی در این دیدار در پاسخ به سوال یکی از حضار که در مورد دیدار او با خواننده های لوس آنجلسی پرسیده بود بیان کرد که:« درب اتاق من بر روی همه حتی افراد طرد شده از مملکت باز است وحتی در صورت مراجعه مجدد این افراد باز هم با آنها دیدار می کنیم.»

یکی از حضار در مورد را بطه آقای مشایی با هدیه تهرانی و حواشی مطرح شده در مورد عکس وی با خانم تهرانی سؤالاتی پرسید که با این پاسخ مشایی روبه رو شد: « این هنرپیشه محبوب جامعه با کنار گذاشتن حرفه خود به مدت 4 سال به دنبال برگزاری نمایشگاهی از آثار خود بوده و برای تهیه آثار خود از سازمان میراث فرهنگی در خواست كمك كرد و از آنجایی که ازتمام آثار ایشان بوی توحید استشمام می شود با درخواست وی موافقت شد و من هیچ کمکی به ایشان نکرده و تنها هدفم موعظه و جذب ایشان بود و اگر حتی کمکی هم می کردم به زعم خودم اشکالی نداشت.»این نوع پاسخگویی کلیشه ای و خاص مشایی به گونه ای بود که اعتراض بسیاری را در این جمع به همراه داشت به گونه ای که یکی از افراد معترض حاضر در جلسه در واکنش به این نوع پاسخگویی مشایی گفت: " این نوع برخورد شماست که منجر به تربیت افرادی مثل گلشیفته فراهانی می شود که آخر نمک می خورند و نمکدان می شکنندو پشت سر دولت حرف هایی که همه شنیدیم را می زنند."وی گفت: به نظر من گلشیفته هیچ اشتباهی نکرده!وی در این جلسه در مورد موضوع هدیه تهرانی و اینكه اصلا این نمایشگاه چه ربطی به سازمان میراث فرهنگی داشت كه اینقدر به آن كمك مالی انجام شد، اظهار داشت: «چون عكس‌های خانم هدیه تهرانی در مورد آب بود، سازمان میراث فرهنگی در راه‌اندازی این نمایشگاه با خانم تهرانی مشاركت كرده است».مشایی در ادامه این جلسه راجع به ماجرای نشستن وی در كنار هدیه تهرانی نیز گفت: بعد از نمایشگاه آقای بقایی به من گفتند كه خوب است از تئاتری كه در همین نزدیكی اجرا می‌شود نیز دیدن كنید كه من قبول كردم و وقتی می‌خواستیم برای دیدن این تئاتر برویم خانم تهرانی هم گفتند كه اگر امكان دارد من هم بیایم و ما موافقت كردیم.در مورد عكس هم باید بگویم كه وقتی من روی صندلی نشستم، روی صندلی‌های سمت راست من كیف گذاشته شده بود اما خانم هدیه تهرانی كیف‌ها را برداشت و در صندلی سمت راست من نشست. اما اینكه می‌بینید در این عكس خانم تهرانی نزدیك من است، اینگونه نبوده است بلكه عكاس، عكس را از زاویه‌ای گرفته كه نزدیك هم دیده شویم.»

 

 

 

 « تهیه وَ تدوین: عـبـــد عـا صـی »

مـرجـع
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :