http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - این‌ها اشک تمساح ریختند غافل اینكه ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 3 تیر 1389 توسط عـبــد عـا صـی
 

 

 

این‌ها اشک تمساح ریختند

 غافل اینكه ...

 

 

 

 

کاظم دلخوش، نماینده صومعه‌سرا نسبت به تجمع روز

گذشته دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به وقف اموال دانشگاه آزاد، واکنش نشان داد و گفت: وزارت كشور در این زمینه اهمال كرده است چطور احزاب دیگر برای راهپیمایی باید مجوز بگیرند اما این افراد حتی ناهار، ‌كیک، ساندیس و اتوبوس‌شان فراهم بود و در قالب حدود 150 نفر

به اسم دانشجو تجمع كردند ولی هیچ اقدامی

 (از سوی وزارت كشور) صورت داده نشد.


 

 
در جلسه علنی امروز چهارشنبه با استناد به مواد 78 و بند 11 ماده 23 آئین‌نامه داخلی مجلس در واكنش به تجمع روز گذشته دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به مصوبه وقف اموال دانشگاه آزاد در این قوه، ضمن تشكر از موضع‌گیری لاریجانی و اینكه وی همواره منشأ خیر و رهنمود مجلس به سمت دیدگاه ولایت و نظام است، اظهار داشت: ‌بنده از خانواده شهدا و رزمندگان در مجلس عذرخواهی می‌كنم.

نماینده مردم صومعه‌سرا با اشاره به تجمع روز ‌گذشته در مقابل مجلس تاكید كرد:
 وزارت كشور در این زمینه اهمال كرده است چطور احزاب دیگر برای راهپیمایی باید مجوز بگیرند اما این افراد حتی ناهار، ‌كیک، ساندیس و اتوبوس‌شان فراهم بود و در قالب حدود 150 نفر به اسم دانشجو تجمع كردند ولی هیچ اقدامی (از سوی وزارت كشور) صورت داده نشد.
بگیرند اما این افراد حتی ناهار، ‌كیک، ساندیس و اتوبوس‌شان فراهم بود و در قالب حدود 150 نفر به اسم دانشجو تجمع كردند ولی هیچ اقدامی (از سوی وزارت كشور) صورت داده نشد.

كاظم دلخوش در تذكر آیین‌نامه‌ای ضمن تشكر صمیمانه از رئیس مجلس به خاطر سخنانش در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس كه به انتقاد از شعارهای مطرح شده در تجمع دیروز مجلس پرداخته بود، اظهار داشت: از خانواده شهدا عذرخواهی میكنم كه افرادی سابقه و خانواده آنها روشن است این حركات را انجام دادند و از اصولگرایان عذرخواهی می‌كنم.

وی در پاسخ به این سوال لاریجانی كه تذكر براساس چه موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس است با بیان اینكه این تذكر براساس اصول 84، 86 وماده 87 و بند 11 ماده 23 است، افزود: نام ما و برخی نمایندگان اصولگرا در تجمع ذكر شد و من به‌ عنوان كسی كه سال‌ها رزمنده بوده‌ام می‌گویم كه در چند دوره گذشته اگر دفاع و بسیجیان شهدا صورت گرفته توسط نمایندگان بوده است و كسانی كه این تجمع را سازماندهی كردند افرادی را به‌ عنوان دانشجو فرماندهی كردند و دادگاه ویژه باید سوابق خانوادگی آنها را بررسی كند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس تصریح كرد: این‌ها اشک تمساح ریختند غافل اینكه در دفاع از خانواده شهدا ما پیشگام بودیم.

دلخوش خطاب به رئیس مجلس گفت: به وزارت كشور تذكر دهید، زیرا در شرایطی كه طرح قانونی در مجلس رسیدگی می‌شود امروز باید فحش بشنویم، آیا این رسم اصولگرایی است مگر شما رئیس اصولگرا نیستید، وزارت كشور در این زمینه اهمال كرده است چطور احزاب دیگر برای راهپیمایی باید مجوز بگیرند اما این افراد حتی ناهار، ‌كیک، ساندیس و اتوبوس‌شان فراهم بود و در قالب حدود 150 نفر به اسم دانشجو تجمع كردند
” اگر شما عرضه داشتید رای احمدی‌نژاد را در تهران بیشتر از رقبا می‌كردید. “
ولی هیچ اقدامی (از سوی وزارت كشور) صورت داده نشد.

وی خطاب به احمدی‌نژاد هشدار داد: آقای احمدی‌نژاد دوست و دشمن خود را بشناس و ما اگر قدمی بر می‌داریم صادقانه است.

«ما را ز چه می‌ترسانی، ما را ز سر بریده می‌ترسانی، گر ما ز سر بریده می‌ترسیدیم، ‌در مجلس عاشقان نمی‌رقصیدیم»

وی در پایان با بیان اینكه من ابتدا از طرفداران وقف دانشگاه آزاد بودم اما وقتی دیدیم سیاسی كاری می‌شود خود را كنار كشیدم، خطاب به تجمع‌كنندگان اظهار داشت: اگر شما عرضه داشتید رای احمدی‌نژاد را در تهران بیشتر از رقبا می‌كردید و تهران را بهتر اداره می‌كردید.

نطق دلخوش در ابتدا با احسنت تعدادی از نمایندگان و در قسمت‌های پایانی با واكنش و فریاد دیگر مواجه شد و پس از اتمام نطق تعداد از نمایندگان دور صندلی وی جمع شده و برسر وی فریاد كشیدند كه برخی از نمایندگان اصولگرای مجلس تلاش كردند تا تعدادی از نمایندگان را آرام كنند.
کد مطلب : 101922


برهم زدن سخنرانی نوه امام (ره) آن هم در جوار مرقد مطهر آن حضرت، موضوعی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت و آن را صرفا یک اتفاق تلقی کرد.


امروز در سالگرد رحلت جانسوز حضرت امام (ره) اتفاقی افتاد که تا همین یک سال پیش بروز چنین اتفاقی به مخیله هیچ کس خطور

 

 

 

http://aftabnews.ir/vdccisqsi2bqxo8.ala2.html

 « تهیه وَ تدوین: عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :