http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - پس از نمازجمعه قم ، اعلامیه علیه علی لاریجانیآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ شنبه 12 تیر 1389 توسط عـبــد عـا صـی
 

 

 پس از نمازجمعه قم ،

 اعلامیه علیه علی لاریجانی :

 دیگر نماینده ما نیستید ،

رأی ما را پس دهید! ...

 

 

در راستای حذف گام به گام چهره های اصولگرای موسوم به "معتدل " و" عقل گرا" و بر خلاف نصایح رهبر معظم انقلاب مبنی بر
اجتناب از ایجاد تفرقه در کشور و به رغم تهدیدات جدی ای که اکنون از جانب اسراییل و غرب متوجه ایران است، پس از نمازجمعه امروز قم اعلامیه هایی علیه رئیس مجلس شورای اسلامی با عنوان "آقای لاریجانی رأی ما را پس دهید، شما دیگر نماینده ما نیستید"، توسط عده‌ای که خود را امت حزب الله می‌نامند، توزیع شد.

در زیر این اعلامیه که نویسندگان آن، خود را منتسب به جمع کثیری از طلاب، دانشجویان و مردم نامیده اند، مطالبی در انتقاد از موضع گیری‌های اخیر علی لاریجانی در مورد مسائل پیرامونی دانشگاه آزاد و این که هنوز هم نسبت به برخی نامزدهای دهمین انتخابات ریاست جمهوری دچار خوشبینی است، نوشته شده است.


در قسمت‌هایی از اعلامیه نیروهای مجهول الهویه تندرو آمده است: با توجه به چندین مورد از عمکرد غیر قابل دفاع شما در هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، ما همان‌هایی که به اشتباه به شما رای دادیم، اعلام می‌کنیم که دیگر نماینده ما نیستید.

به گزارش ایلنا، اطلاعیه افزوده است: امید است همان‌گونه که مقام معظم رهبری برای نمایندگان مجلس شان نظارتی را تعریف کردند و مجلس را موظف به قانونی کردن آن نمودند همین شان برای مردم و اختیار فسخ وکالت برای آنان روزی قانونی شود!

نویسندگان اطلاعیه یادآورشده‌اند: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که هر گاه شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه‌ای را تصویب می‌کند، مجلس وارد نشود، شما مصوبه‌ای در مقابل شورای عالی را به رای نمایندگان گذاشتید و میزان تبعیت خود را از رهبری نشان دادید.

در این اطلاعیه خطاب به لاریجانی آمده است: گفته می‌شود
شما به رقیب آقای احمدی‌نژاد رای داده‌اید و پیروزی او را نیز تلفنی تبریک گفته‌اید، هنوز تکذیب روشنی از شما در این زمینه شنیده نشده است، هرچند قبلا صحت تکذیب‌های شما را نیز تجربه کرده‌ایم.

اطلاعیه خاطرنشان کرده است:
در ماجرای شروع فتنه شما( لاریجانی) به تلویزیون آمده‌اید و خواهان اجازه برگزاری تجمعات برای فتنه‌گران شدید، در حالی که سیاست رهبری خیابانی نشدن اعتراضات و باج ندادن به فتنه‌گران بود.

در این اطلاعیه همچنین آمده است:
رییس دیوان محاسبات که همکار مادام العمر شما است در گزارش خود از گم شدن یک میلیارد دلار در عملکرد دولت خبر داد و آن را منتشر کرد، ولی بعدها مشخص شده این اتهام بی‌اساس بود.

نویسنده یا نویسندگان این اطلاعیه خاطرنشان کردند: در میان نمایندگان انقلابی این مطلب رایج است که رابطه حسنه‌ای با اصلاح طلبان و رابطه نا مهربانانه‌ای با نمایندگان انقلابی دارید تا جایی که یکی از نمایندگان انقلابی از رای دادن به شما برای ریاست مجلس توبه کرده است.

این اطلاعیه خاطرنشان کرده است:
شما هنوز نسبت به ... این فتنه‌گر لجوج و عنود، دچار خوشبینی هستید.

اطلاعیه افزوده است: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه همکاری با دولت، ولی شما همواره با نامهربانی با قوه اجرایی برخورد می‌کنید.
 

 فرارو 12 تیر 1389 

مـرجـع

 

« تهیه وَ تدوین: عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :