http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - بقالی که 8 میلیارد تومان بدهی بانکی دارد!آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ جمعه 18 تیر 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 

  بقالی که 8  میلیارد تومان

 بدهی بانکی دارد!


صاحب یک خواربارفروشی پس از دریافت 5 میلیارد تومان وام، وقتی از پرداخت نکردن اقساط بدهی 8 میلیارد تومانی (با احتساب سود) به بانک خودداری کرده بود، دستگیر شد.
آفتاب: صاحب یک خواربارفروشی پس از دریافت 5 میلیارد تومان وام، وقتی از پرداخت نکردن اقساط بدهی 8 میلیارد تومانی (با احتساب سود) به بانک خودداری کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش بیما، سرهنگ روحی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران، در این باره گفت: چندی پیش نماینده حقوقی یکی از بانک‌های شهرستان آمل با در اختیار داشتن دستور قضایی به پلیس آگاهی مراجعه و عنوان کرد، در سال‌های 85 و 88 فردی که خود را مدیر 2 شرکت با نام‌های شرکت نوین تاپ و نوین تجارت معرفی می‌کرد، با حضور در یکی از شعبه‌های بانک طی چند مرحله برای توسعه فعالیت تجاری خود 5 میلیارد تومان وام مضاربه‌ای دریافت کرد اما پس از سررسید وام‌ها ـ در حالی که وی با احتساب سود وام باید 8 میلیارد تومان به بانک پرداخت می‌کرد ـ متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران افزود: پس از شکایت نماینده حقوقی بانک، پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیق در این زمینه آغاز شد. روحی یادآور شد: بررسی‌های اولیه کارآگاهان مبارزه با جرایم اقتصادی نشان داد که دریافت‌کننده‌ وام، صاحب یک مغازه خواربار فروشی بوده که با ثبت 2 شرکت کاغذی، به بهانه توسعه فعالیت تجاری با جلب نظر کارشناس بانک، اموال غیرمنقول را که کمتر از یک میلیارد تومان ارزش داشته، به عنوان ضمانت ارائه کرده است.

سرهنگ روحی تصریح کرد: پس از بررسی و تحقیق مشخص شد مرد خواربارفروش با دریافت 5 میلیارد تومان متعهد شده است 8 میلیارد تومان در قالب اقساط به بانک پرداخت کند که تاکنون هیچ قسطی بابت بدهی خود پرداخت نکرده است.


روحی اضافه کرد:‌ با جمع‌بندی این اطلاعات، جستجوی گسترده برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز و سرانجام 6 تیرماه وقتی متهم تحت تعقیب در ساعات پایانی شب از مخفیگاه خود خارج شده بود، بلافاصله از سوی کارآگاهان مبارزه با جرایم اقتصادی دستگیر شد.

تحقیق از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.صادق محصولی در جلسه شورای اداری شهرستان کیار در استان چهارمحال و بخنیاری سخنانی ایراد کرد. 

http://www.aftabnews.ir/vdcb05b89rhbg0p.uiur.html  

« تهیه وَ تدوین: عـبـــد عـا صـی »


 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :