تبلیغات


http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - یک عده را جمع كرده بودند تا برای‌شان در سخنرانی‌های احساسی كف بزنند! ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 مرداد 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 یک عده را جمع كرده بودند تا برای‌شان

 در سخنرانی‌های احساسی كف بزنند! ...انوشیروان محسنی‌بندپی نایب رئیس كمیسیون بهداشت و درمان، درباره همایش ایرانیان مقیم خارج از كشور كه روز گذشته با حضور محمود احمدی‌نژاد برگزار شد، گفت: همه می‌دانند كه در آن همایش یكسری از افراد را انتخاب كرده بودند كه لزوما سرمایه‌دار و صاحب صنایع نبودند. در واقع یک عده آدم را یك‌جا جمع كرده بودند تا برای‌شان سخنرانی‌های احساسی بكنند و آنها هم مدام برای سخنران كف بزنند.آفتاب: عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس معتقد است باید پرسید همایشی که دیروز برای ایرانیان خارج از کشور برگزار شد، غیر از سخنرانی‌های احساسی و کف‌زدن‌های مداوم حضار چه نتیجه‌ای داشته است.

انوشیروان محسنی‌بندپی نایب رئیس كمیسیون بهداشت و درمان، درباره همایش ایرانیان مقیم خارج از كشور كه روز گذشته با حضور محمود احمدی‌نژاد برگزار شد، گفت: همه می‌دانند كه در آن همایش یكسری از افراد را انتخاب كرده بودند كه لزوما سرمایه‌دار و صاحب صنایع نبودند. در واقع یک عده آدم را یك‌جا جمع كرده بودند تا برای‌شان سخنرانی‌های احساسی بكنند و آنها هم مدام برای سخنران كف بزنند.

وی ادامه داد:
در شرایطی كه مشكلات عدیده‌ای از جمله اشتغال، هزینه‌های درمانی و... در زندگی آحاد افراد جامعه وجود دارد، باید پرسید این همایش‌ها و جایزه دادن‌ها چه مشكلی را حل می‌كند؟

عضو فراكسیون خط امام(ره) با اشاره به مشكلات تولیدكنندگان در بخش كشاورزی و صنایع افزود:
الان بسیاری از صنایع كشور با ظرفیت حداقلی مشغول به كار هستند. به این خاطر كه از تولیدكنندگان حمایت عملی نمی‌شود. برنج‌كاران و باغداران ما به دلیل همین عدم حمایت‌های دولت زمین‌گیر شده‌اند.

محسنی ادامه داد:
در چنین شرایطی اگر می‌خواهیم همایش برگزار كنیم و جایزه بدهیم برای كسانی برگزار كنیم كه همین جامعه را با همه مشكلات موجودش پذیرفته‌اند، برای پیشرفت كشور زحمت می‌كشند و در مواقع نیاز هم در صحنه حضور پیدا می‌كنند.

نایب‌رئیس كمیسیون بهداشت با بیان اینكه
این همایش با موضع عدالت‌محوری دولت مغایرت دارد، تصریح كرد: عدالت‌محوری یعنی اینكه بنشینیم حرف همین مردم را بشنویم.  ضمن اینكه باید پرسید این افرادی كه دعوت شده بودند، اصلا چه کسانی بودند و در مدت این دو سال كه این شورای ایرانیان خارج از كشور تشكیل شده، چه مشكلاتی را حل كرده است؟
لینک مطلب : http://aftabnews.ir/vdcdoo0ffyt0z96.2a2y.html 
1389/05/12

 

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :