http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - صادق لاریجانی : برخورد جدی با توزیع کنندگان مواد مخدر!؟ ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ جمعه 15 مرداد 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 صادق لاریجانی :

  برخورد جدی با توزیع

 

 کنندگان مواد مخدر!؟ ...


 

نظرات بینندگان:
وقتی كه قوانین ما خلا بسیار در برخورد با موادمخدر دارد دیگر جایی برای قول های شما عزیزان باقی نمیماند.اكنون جامعه به سمت استفاده از مواد مخدر صنعتی میرود پس بستن مرز ها دردی دوا نمیكند چون شیشه و كراك در داخل تولید میشود.موضوع وقتی جالب میشود كه رسیدگی به جرایم حمل و خرید وفروش شیشه ار دادسرای جرایم پزشكی انجام میپذیرد!! نه مواد مخدر و این دادسرا هم نهایتا مجرم را محكوم به جزای نقدی میكند!!!بله عزیزان،حمل و خرید وفروش مواد مخدر سنتی مثل تریاك و حشیش با حبس و مجازات سنگین همراه است اما شیشه كه هزاران برابر بدتر است تنها جریمه نقدی!!!بهتر نیست اول بستر را با تصویب قوانین درست فراهم كنیم بعد قول بدهیم كه فلان میكنیم؟اخه برادر عزیز جناب اقای لاریجانی شما بخواهید هم نمیتوانید چون اصلا قانون مدونی برای برخورد با این پدیده وجود ندارد.این سخنان تنها سطح توقع را از نیروی انتظامی بالا میبرد.اماخداییش ناجا چكار كنه وقتی میبینه كسی رو كه 3 روز پیش با 1 كیلو شیشه فرستاده دادگاه الان در خیابان انها را میبینه و پوزخند میزنه؟نه خدایی چكار كنه؟؟؟؟؟؟


با سلا م به شما مدیر پیگیر و موفق سایت تابناك
اقا شما رو به خدا همانطوری كه با مواد مخدر برخورد می كنید با جادوگران و دعا نویسان هم برخورد كنید این دعا نویس ها كه خیلی وقت ها جدی هم گرفته نمی شوند كارهای وحشتناكی می كنند و خیلی از زندگی ها رو به هم می زنند مثلا مجیدیه مهد دعانویسی است و دعانویسهای قهاری داره كه ارمنی هستند و خیلی كارهای خطرناك می كنند همچنین در مشهد مقدس كه تبدیل به محله دعانویس ها شده خواهشن موضوع رو جدی بگیرین و با اون برخورد كننید


كی می شودبرخوردحدی هم باآقازاده های ازخدابیخبرونارپرورده صورت گیرد تادل خانواده شهدا شادشود؟


پس یعنی تابحال برخورد جدی نبوده؟!!!!


تا حالا شوخی بود؟


فقط حرف می زنند در مشهر ما مواد مخدرومشروباط الکلی از اب خوردن نیز راحتتر پیدا میشه من اطلاع دارم طرف رابا 3کیلومواد مخدر گرفته اند یارو 5ساعت هم بازداشت نمانده
وامصیبتا


حالا خوبه جدی میخوان برخورد کنند . بعد از 30 سال تازه جدی . . . مسخره


اولا در حال حاضر مشکل اصلی در ایران ماده مخدر شیشه است که آنهم در ایران جزو مواد مخدر حساب نمی شود به نظر بنده بایستی اول قانون را درست کنند بعد فکر بر خورد قاطع با شند چون بنا بر اظهارات سردار حسین آبادی ما در ایران خلاء قانونی داریم که امیدواریم به زودی حل گردد چون بخاطر همین خلاء قانونی امروز دهها نفر از هموطنانمان در کشورهای دیگر به اعدام و یا حبس ابد محکوم شده اند مخصوصان در کشودهای مالازی و تایلند که تعداد این افراد بسیار زیاد است


در اراک چندین بار با 110 و مبارزه با مواد مخدر تماس گرفته شده و هیچ اقدامی نمی کنند.لطفأ مواد فروشها را جمع و مجازات کنید.

 

 رئیس قوه قضائیه در دیدار با رئیس و اعضا ستاد مبارزه با مواد مخدر با تشریح وظایف قوه قضائیه در مبارزه با مواد مخدر از عزم جدی دستگاه قضایی در برخورد قاطع با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر خبرداد.


به گزارش واحد مرکزی خبر آیت الله صادق آملی لاریجانی گفت: در برخورد قاطع با مجرمان مواد مخدر و اجرای اشد مجازات برای آنانی که با این بلای خانمانسوز ارکان جامعه و خانواده را تهدید می کنند کوچکترین تردیدی به خود راه نمی دهیم.

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر ضرورت توجه جدی به کاهش زمینه های وقوع جرم و پیشگیری از گرایش به مصرف مواد مخدر افزود: قوه قضائیه در کنار برخورد قاطعانه با عاملان توزیع و قاچاق مواد مخدر، همکاری چشمگیر با تمام نیروها و دست اندرکاران ستاد مبارزه با مواد مخدر را در دستورکار قرار داده است تا بیش از پیش در سایه همکاریهای منسجم به پیشگیری و کاهش مصرف مواد مخدر دست یابیم.

رئیس قوه قضائیه با تقسیم بندی وظیفه و عملکرد دستگاه قضایی در ارتباط با مواد مخدر به 4 مرحله برخورد جدی با قاچاقچیان و توزیع کنندگان ، ساماندهی زندانیان مواد مخدر، اصلاح و تکمیل فرآیند درمان معتادان بعد از خروج از زندان و نیز پیشگیری از وقوع جرم و گرایش به مواد مخدر اعلام کرد : مهمترین زمینه موفقیت در کاهش معضل مواد مخدر در جامعه همکاری تمامی دستگاهها و مشارکت همه جانبه مردم در مسیرمبارزه با آن است.

لاریجانی جداسازی زندانیان مواد مخدر و معتادان زندانی از سایر زندانیان را یکی از برنامه های سازمان زندانها برشمرد و گفت: نیازمند بودجه مناسب برای تکمیل این طرح و کاهش آثار زیانبار حضور معتادان در کنار سایر زندانیان هستیم.

رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: امیدواریم وزارت مسکن به تعهد خود در قبال ساماندهی وضع زندان ها عمل کند تا بتوانیم در ساماندهی و تفکیک زندانیان برنامه های خود را جدی تر دنبال کنیم.

آیت الله لاریجانی اصلاح مجرمان و معتادان بعد از خروج از زندان را یکی دیگر از مراحل مهم توصیف کرد وگفت: این مرحله از کار نیازمند جدی مشارکت تمام بخشها بویژه سازمان های غیردولتی، جامعه شناسان و متخصصان علوم مختلف است چرا که ترک گرایش به مواد مخدر به دلیل آثار سوء آن بر روان معتادان کار مشکلی است که عزمی جدی را می طلبد.

رئیس قوه قضائیه پیشگیری از وقوع جرم را مرحله ای بسیار جدی در کاهش گرایش به مواد مخدر دانست و اظهار امیدواری کرد: با قانونمند شدن لایحه پیگیری از وقوع جرم تمام نهادهای دست اندرکار در قالب همکاری های مشترک در بحث پیشگیری از وقوع جرم و عدم گسترش اعتیاد قدم بردارند.

آیت الله لاریجانی از اقدامات نیروی انتظامی در برخورد با مواد مخدر تقدیر و تاکید کرد: نیروی انتظامی خط مقدم جبهه مبارزه با مواد مخدر است.

در ابتدای این دیدار سردار احمدی مقدم رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر با ارائه گزارشی از روند مبارزه و کشفیات مواد مخدر اعلام کرد: هماهنگی مناسبی در روند مبارزه با مواد مخدر وجود دارد و عزمی ملی برای کاهش گرایش به مواد مخدر شکل گرفته که حتی گروههای مردمی و سازمان های غیردولتی و خصوصی را نیز شامل می شود.

سردار احمدی مقدم با بیان این مطلب که متاسفانه تولید و کشت مواد مخدر در افغانستان رو به فزونی و حتی بیش از مصرف جهانی است، گفت: در حال حاضر با اقداماتی مناسب تقریبا بالای 90 درصد مرزهای شرقی کشور تحت کنترل کامل است و عبور خودرو و کاروان های مواد مخدر امکان پذیر نیست.

وی تاکید کرد: در حال حاضر 647 سازمان غیردولتی در انجام امور مربوط به درمان پیشگیری از اعتیاد فعالیت دارند و باید به سمت درمان اجباری اعتیاد برویم و در این راه نیازمند مشارکت بیشتر بخش خصوصی هستیم.

 

لینک مطلب : http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=106842 
 

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :