http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - وقتیکه غذای نذری ، سلاح دزدها میشود! ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ جمعه 5 شهریور 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 وقتیکه غذای نذری ، سلاح دزدها میشود! ...


 

ایلنا: سی ویکم مرداد ماه از طریق مرکز فوریتهای 110 یک مورد سرقت مغازه با استفاده از مواد بیهوشی اعلام شد که ماموران کلانتری17 فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان سریعا به محل اعزام شدند و مردی به نام " عبدا... ب " با مراجعه به ماموران اظهارکرد: مادر و برادرم یک مغازه سوپری را اداره می کنند دیروزوقتی برای دیدنشان به منزل رفتم متوجه شدم آنها حالت طبیعی ندارند به همین خاطر آنها را به بیمارستان بردم و پزشک معالج علت بیماری آنان را استنشاق مواد بیهوشی اعلام کرد .
وی ادامه داد :
ظاهرا روز 29 مرداد ماه زنی موقع افطار مقداری غذای نذری توزیع می کند و مادر و برادرم بعد از خوردن این غذا دچار سرگیجه می شوند و این زن که سارقی بیش نبوده با استفاده از این فرصت مبالغی وجه نقد وطلاجات را از مغازه سرقت می کند .
به گزارش ایلنا، زن 50 ساله به نام " جمیله _ ع " که مالک مغازه است در خصوص جزئیات ماجرا می گوید : نزدیک افطار بود ومن با پسرم " محمد _ ب " 16 ساله مشغول کار در مغازه بودیم که متوجه حضور زنی در مغازه شدم با خودم فکر کردم برای خرید آمده اما زن جوان که خیلی متشخص و خوش سیما بود عنوان کرد که به تازگی به این محل آمده اند و هر سال نذر دارند به تعدادی از همسایگان خود افطاری بدهند همین طور که این مطالب را می گفت دو ظرف غذایی را که دردست داشت با لبخند به من تعارف کرد .
این زن میانسال ادامه داد : من هم چون افطار نزدیک بود غذاها را گرفتم وبسیار ازاو تشکر کردم غافل از اینکه این زن جوان چه نقشه شومی برای ما کشیده بود .
زن مالباخته در ادامه گفت : پس از گرفتن غذاها زن جوان مقداری خرید کرد و رفت ، تا زمان افطار مشغول کار بودیم پس از اذان با توجه به بودن غذا در مغازه ، همانجا افطار کردیم و بعد از آن را دیگر متوجه نشدم.
او عنوان کرد که ظاهرا پس ازمصرف غذا من و پسرم بیهوش شده بودیم و زن سارق وارد مغازه شده و مبلغ یک میلیون تومان وجه نقد و مقداری طلاجات را به سرقت برده ، بعد از آن نیز پسر بزرگم که برای دیدن ما آمده بود متوجه می شود که حال عمومی ما زیاد خوب نیست به همین دلیل ما را به بیمارستان منتقل می کندکه تحت درمان قرار گرفتیم و خطر رفع شد .
او در رابطه با این سرقت می گوید : اصلا فکر نمی کردم که سارقان برای رسیدن به اهدافشان چنین نقشه های شومی را طراحی کنند.
سرهنگ " حسین حسین زاده "رییس پلیس آگاهی استان اصفهان در این باره با بیان اینکه افراد شیاد از هر فرصتی برای رسیدن به اهدافشان استفاده می کنند به شهروندان هشدار داد : از پذیرفتن خوراکی یا نوشیدنی از دست افراد ناشناس جدا پرهیز کنند چراکه امروز شیوه افراد سودجو و فرصت طلب تغییر کرده و با چهره هایی بسیار موجه و متشخص به طعمه های خود نزدیک می شوند به گونه ایی که افراد اصلا گمان نمی کنند که این فرد قصد سوء استفاده دارد ، بنابراین کاملا باید محتاط بود و در برخورد با موارد مشکوک سریعا مراتب را با شماره تماس 110 به پلیس اطلاع دهند .
نشانی مطلب:
http://www.risheh.com/view-5100.html                
1389/06/04

 

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :