http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - مشایی سپاه وُ تجهیزات آماده میکند! ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ جمعه 19 شهریور 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 مشایی سپاه وُ تجهیزات آماده میکند! ...


چندی پیش جمعی از تشکل‌های سیاسی اصولگرا
در تالار میثاق ارتش جمهوری اسلامی گرد هم آمدند تا ضمن اعلام رسمی تشکیل جبهه «رفاه و پیشرفت»، حمایت خود را از مشایی ابراز کنند.
اینکه چرا در این مقطع که انتقادات از مشایی به اوج خود رسیده است، برخی تشکل‌ها و جمعیت‌ها به فکر تشکیل چنین جلسه‌ای افتاده‌اند خود جای بحث و بررسی دارد.
آیا این جبهه که متشکل از گروه 72 ایران اسلامی، حزب رفاه ایرانیان، مجمع اسلامی کارکنان بانک‌ها، جامعه‌ وعاظ ولایی، ستاد امتداد مهر، ستاد مهرورزی، حزب توسعه‌ مدیریت سیاسی و ستاد حامیان ولایت
و... هستند، در زمان کنونی اعلام حضور نموده اند تا کمی از فشارهای همه جانبه را از روی مشایی بردارند
یا اینکه مشایی می خواهد با گرد آوری این تشکل ها که تنوع خاصی هم در آن وجود دارد قدرت تشکیلاتی خود را به رخ رقیبان بکشاند و یا مشایی از هم اکنون جبهه ای را برای رقابت های انتخاباتی خود گشوده است؟


در زمان کنونی می توان گفت مشایی با ترکیبی از این سه انگیزه که به مثابه سه هدف مهم هم برای او می باشد قصد رویارویی با رقبای انتخاباتی آینده و منتقدان دو آتشه خود را دارد .
اینچنین است که حلقه یاران مشایی، چه در دولت و چه در کانون‌های حاشیه دولت، روز به‌روز گسترده و قوی‌تر می‌شود و منتقدین وی هر روز به حاشیه می روند .
در این میان گروه های سیاسی منتقد دولت نیز که از سوی طیف های اصولگرا طرد شده اند به این صحنه ها نگاه می کنند و البته برای موفقیت مشایی از ته دل دعا می کنند زیرا که به زعم آن ها جبهه مقابل مشایی همان جبهه تندرویی است که در سال های گذشته مشکلات وسیعی را برای جریانات سیاسی و اجتماعی بوجود آورده است از سوی دیگر همین طیف ها طرفدار دو آتشه احمدی نژاد در رقابت های انتخاباتی هم بوده اند که اکنون در ماندن در کنار احمدی نژاد و ترک او به خاطر مشایی بد گیر کرده اند.

چندی پیش مشایی به صراحت اعلام کرد که انگشت اشاره دولت فعلی در انتخابات آینده، تعیین‌کننده است. و اکنون مرد دوم دولت دهم، بی‌وقفه به قدرتمندکردن این انگشت اشاره مشغول است. که ظاهرا کسی را غیر از مشایی روبه‌روی خود نمی‌بیند.
مشایی با تشکیل این جبهه گام مهمی را در فعالیت های آینده برداشته است و فعالیت هایی که قصد دارد تحت عنوان رفاه و پیشرفت به مخاطبان خود عرضه نماید آن هم مخاطبانی که به شدت در انتخاب احمدی نژاد یا مشایی متحیر و سرگردان شده اند .

نشانی
مطلب:
http://risheh.com/view-5329.html                        

17/06/1389

 

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 

   

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :