http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - اصلاح‌طلبان خار در چشم و استخوان در گلو ، ناملایمات را تحمل می‌کنندآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ جمعه 26 شهریور 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 اصلاح‌طلبان خار در چشم و استخوان

 در گلو ، ناملایمات را تحمل می‌کنند
 

 

 

    


خبرگزاری کار

اصلاح‌طلبان در شرایط فعلی خار در چشم و استخوان در گلو، نامالایمات را تحمل کرده و بردبار هستند. زیرا نمی‌خواهند بهانه‌ای فراهم کنند تا بدخواهان و دشمنان ملت در این شرایط از اظهارات و موضع‌گیری‌ها و انتقادات آن‌ها سوء‌استفاده کنند.
دبیر کل فراکسیون خط امام (ره) مجلس با بیان اینکه اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند بهانه‌ای به دشمنان دهند، تاکید کرد که همه سلایق در فرایندهای کشور باید حضور داشته باشد.

محمدرضا تابش، در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت فعلی اصلاح‌طلبان در جغرافیای سیاسی کشور، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان در شرایط فعلی خار در چشم و استخوان در گلو، نامالایمات را تحمل کرده و بردبار هستند. زیرا نمی‌خواهند بهانه‌ای فراهم کنند تا بدخواهان و دشمنان ملت در این شرایط از اظهارات و موضع‌گیری‌ها و انتقادات آن‌ها سوء‌استفاده کنند.

وی افزود: مجموعه حاکمیت باید متوجه این امر باشد که حضور نخبگان و همه سلایق در فرآیند‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، می‌تواند توسعه پایدار را رقم زند. لذا اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان باید نظرات‌شان را بیان کنند تا مردم یکی از آنها از انتخاب کند و آنگاه دیگران به او کمک کنند.

تابش در پاسخ به سوال دیگری در مورد میزان اجرایی شدن برنامه چهارم توسعه کشور توسط دولت، تصریح کرد: برنامه توسعه قبلی کمی آرمان‌گرایانه بود و منابع لازم برای اجرای آن پیش‌بینی نشده بود. اما با کار کارشناسی‌ای که در تدوین برنامه پنجم انجام شد، این برنامه توانست عملیاتی‌تر شود.
زیرا بخش خصوصی، تعاونی‌ها، اتاق بازرگانی، مرکز پژوهش‌های مجلس، دیوان محاسبات، مجمع تشخیص و... وارد کارتدوین آن شدند.

عضو کمیسیون برنامه‌و بودجه مجلس با بیان اینکه نمی‌توانم بگویم چند درصد از برنامه توسعه چهارم توسط دولت عملی شده است، گفت: اما مشاهده کلی نشان می‌دهد که دولت به این برنامه عمل نکرده است. زیرا یکی از کارهای دولت، ارائه گزارش عملکرد سالانه ‌در خصوص میزان دست‌یابی به اهداف برنامه است، که انجام نشده و نشات گرفته از عمل نکردن دولت به قانون برنامه است.

تابش همچنین در مورد اجرای صحیح مصوبات عادی مجلس اظهار داشت: اجرایی نشدن این مصوبات نیز مشهود است. حال که این مسأله به این حد رسیده است، از آنجا که هماهنگ‌کننده روابط قوا مقام معظم رهبری است، ایشان باید مداخله کنند تا مشخص شود در کجا حق با دولت و در کجا حق با مجلس است

نشانی مطلب:
http://www.risheh.com/view-5338.html     


 

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :