http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - عـطـابـخـشـی ۳۰۰ هزار هکتار زمین دولتی !!!آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 مهر 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 عـطـابـخـشـی ۳۰۰ هزار هکتار زمین دولتی !!!

 

 

 

نماینده مردم آمل با بیان اینكه بانك‌ها باید به مردم خدمات‌رسانی كنند، تصریح كرد: بانك‌ها نباید تنها به فكر اضافه كردن صفر و عدد درآمدی خود باشند بلكه باید به پناهگاه مردم تبدیل شوند.
وی با اعلام اینكه هم اكنون تمامی مدیران عامل بانك‌های دولتی كشور براساس دستور ستاد تغییر كرده اند، اظهار داشت: براساس آخرین مصوبه این ستاد همچنین تمام اعضای هیئت مدیره بانك‌های كشور نیز تغییر خواهند كرد.

300هزار هكتار زمین دولتی به صورت تعارفی واگذار شده است
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینكه ۳ میلیون و ۳۰۰هزار هكتار از اراضی دولتی در سال‌های گذشته واگذار شده است، خاطرنشان كرد: یك و نیم میلیون هكتار به مراكز دانشگاهی، شهرك‌های صنعتی و موارد مورد نیاز دیگر اختصاص یافته است.
واگذاری تعارفی 300 هزار هکتار زمین دولتی !!!
وی با بیان اینكه اما ۵/۱میلیون هكتار دیگر بدون دلایل كافی به بخش‌هایی واگذار شده است، تصریح كرد: از این میزان ۳۰۰هزار هكتار به صورت تعارفی یعنی چون مدارك و مستندات زمین‌ها مشخص نبود به آشنایان و افراد وابسته بدون دلیل و سند واگذار شده است.
یوسفیان افزود: در بررسی معوقات بانكی مشخص شده است فردی به عناوین مختلف زمین‌های دولتی را دریافت كرده و آن را به عنوان وثیقه در بانك گرو گذاشته و وام‌های میلیاردی دریافت كرده است و اكنون كه وی دیون خود را پرداخت نمی‌كند وثیقه نیز به دلیل دولتی بودن هیچ ارزشی ندارد.
وی یادآور شد: این اراضی در حال بازپس‌گیری هستند.
یوسفیان با اعلام اینكه معوقات بانكی، زمین خواری، گمركات و فرارهای مالیاتی از مصادیق مفاسد اقتصادی در كشور شناخته شده اند، افزود: هم اكنون ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بخش معوقات بانكی و زمین خواری را در دستور كار خود قرار داده است.
یوسفیان با اشاره به اینكه كل نقدینگی كشور كه به عنوان اسكناس چاپ می‌شود و در اختیار تولیدكنندگان ومزدبگیران قرار می‌گیرد ۲۲۰هزار میلیارد تومان است، تصریح كرد: این میزان هیچ نوسانی ندارد و بدون پشتوانه اسكناس هیچ نقدینگی به كشور اضافه نمی‌شود زیرا هر یك اسكناس اضافی تورم را در پی خواهد داشت.
وی با بیان اینكه چاپ هر یك اسكناس بدون پشتوانه یك فساد عظیم اقتصادی است، یادآور شد: در سال‌های گذشته در یك دوره‌ای هر بانك چند برابر نقدینگی خود اقدام به چاپ تراول چك كرد كه تورم زیادی را ایجاد كرده بود اما این امر از سوی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ممنوع شد و هر بانكی كه خواهان استفاده از تراول چك در مبادلات روزانه خود است به همان میزان باید نقدینگی آن را به بانك مركزی به عنوان تنها مرجع چاپ تراول چك پرداخت كند.

معوقات بانكی ۵۰هزار میلیارد تومان است
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینكه معوقات بانكی كشور ۵۰هزار میلیارد تومان است، افزود: به اندازه یك چهارم نقدینگی كشور معوقات بانكی در كشور وجود دارد و هیچ نظام اقتصادی نمی‌تواند این بار سنگین را تحمل كند.
وی با بیان اینكه ۶هزار میلیارد تومان از معوقات بانكی در اختیار ۴۳نفر در كشور است، اظهار داشت: از میزان معوقات بانكی كشور ۲هزار میلیارد تومان نیز در اختیار ۴۱ نفر قرار دارد.
یوسفیان ادامه داد: ۸۴نفر نیز در كشور به عنوان شخصیت‌های حقیقی و حقوقی ۸ هزار میلیارد تومان معوقات بانكی را در اختیار دارند./ fars
 

 مـــرجـــع

1389/07/02

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی  »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :