http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - صدور فیش افزایشی برق بدون مجوز قانونیآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 مهر 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 صدور فیش افزایشی برق بدون مجوز قانونی

 

    


 

نماینده آمل :
صدور فیش افزایشی برق استان‌های شمالی بدون مجوز قانونی!!!
شمال فردا: فیش‌های دوره‌های اخیر استان‌های شمالی كه افزایش چندین برابری داشته بدون مجوز قانونی صادر شده است./حذف100درصدی یارانه‌ها برخلاف موازین قانونی هدفنمندسازی یارانه‌ها، خلاف آیین‌نامه اجرایی این قانون و موازین دیگر قانونی در كشور است.


عزت‌الله یوسفیان گفت: مقام معظم رهبری عید ۸۸ در مشهد مقدس درباره هدفمندكردن یارانه فرمودند كه این طرح با شیب ملایم صورت گیرد.
وی با بیان اینكه مجلس هم اجرای این طرح را با شیب ملایم تصویب كرد، افزود: در این طرح آمده بود هدفمندكردن یارانه‌ها را دولت حداكثر ظرف پنج سال انجام دهد اما مجلس كلمه حداكثر را در صحن علنی حذف كرد تا دست دولت باز باشد تا اگر نتوانست و یا فشاری بر مردم وارد شد در دوره‌های پنج ساله انجام دهد.
یوسفیان با اشاره به اینكه در فیش‌های برق استان های شمالی یارانه‌ها به صورت كلی حذف شده است، گفت: فیش برق یك واحد مسكونی به یك باره از ۱۰هزار تومان به۱۵۰ هزار تومان افزایش یافته است كه مسئولان شركت برق باید پاسخگو باشند براساس چه مقرراتی و قانونی این عمل صورت گرفته است.
وی با تأكید بر اینكه بر روی فیش‌های برق ذكر شده كه با حذف كامل یارانه‌ها و براساس قیمت واقعی، تصریح كرد: قرار بود این طرح با شیب ملایم صورت گیرد تا به مردم فشاری وارد نشود اما آقایان باید بگویند براساس چه مجوزی به ناگهان یارانه‌ها را حذف كرده‌اند.
به گفته یوسفیان حذف۱۰۰درصدی یارانه‌ها برخلاف موازین قانونی هدفنمندسازی یارانه‌ها، خلاف آیین‌نامه اجرایی این قانون و موازین دیگر قانونی در كشور است.
وی با بیان اینكه از طرف مجلس عرض می‌كنم این وضعیت قابل تحمل نیست، ادامه داد: هرقدر هم قرار باشد به مردم یارانه بدهند افزایش به این میزان خلاف قانون است.
یوسفیان در پاسخ به این سؤال كه وزارت نیرو اعلام كرده این نرخ‌ها براساس افزایش میزان مصرف و نرخ برق استان‌های كم‌مصرف صادر شده است، گفت: بر اساس هرچه كه حساب كرده باشند هم این میزان نمی‌تواند دلیل افزایش ۲۰ برابری باشد و این ادعا درست نیست زیرا روی فیش‌ها حذف یارانه‌ها را نوشته‌اند.
وی با بیان اینكه میزان تعرفه برق مازندران با استان تهران چندان تفاوتی ندارد، افزود: ادعا داریم این فیش‌ها خلاف قانون است.
یوسفیان در پاسخ به این سؤال كه شما به مردم گفته‌اید فیش‌های برق را پرداخت نكنند نیز اظهار داشت: من نگفتم پرداخت نكنند بلكه گفتم در پرداخت مختار هستند./fars
 


 مــرجـــع

 

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :