http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - برخورد جدی با اهانت‌کنندگان ِ خانواده‌های شهید همت و باکریآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 مهر 1389 توسط عـبــد عـا صـی

خاتمی و ‌موسوی:  گرامیداشت یاد و خاطره حماسه دفاع مقدس

  برخورد جدی با اهانت‌کنندگان ِ خانواده‌های شهید همت و باکری

 

 

 

سید محمد خاتمی و میر حسین‌موسوی با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه دفاع مقدس و تجلیل از حماسه‌آفرینان و ادای احترام به شهیدان و جانبازان و آزادگان و خانواده‌های محترم آنان، خواستار برخورد جدی با اهانت‌کنندگان به خانواده‌های عزیز سرداران شهید، همت و باکری و دیگر شخصیت‌های برجسته انقلاب و کشور شده و ایجاد محدودیت‌های فراوان و روزافزون برای شخصیت‌ها و جریانات منتقد که همواره بر پای‌بندی به اصول و ارزش‌های انقلاب و قانون اساسی تأکید داشته‌اند را محکوم نمودند.


--------------------------------------------------------------------------------

آفتاب: سید محمد خاتمی و میر حسین‌موسوی با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه دفاع مقدس و تجلیل از حماسه‌آفرینان و ادای احترام به شهیدان و جانبازان و آزادگان و خانواده‌های محترم آنان، خواستار برخورد جدی با اهانت‌کنندگان به خانواده‌های عزیز سرداران شهید، همت و باکری و دیگر شخصیت‌های برجسته انقلاب و کشور شده و ایجاد محدودیت‌های فراوان و روزافزون برای شخصیت‌ها و جریانات منتقد که همواره بر پای‌بندی به اصول و ارزش‌های انقلاب و قانون اساسی تأکید داشته‌اند را محکوم نمودند.

به گزارش آفتاب به نقل از وب‌سایت خاتمی، آقایان مهندس میر حسین موسوی و سید محمد خاتمی ضمن دیدار با یکدیگر به بررسی مسائل جاری کشور پرداختند.

خاتمی و موسوی ضمن ابراز تأسف از اینکه افرادی از یک‌سو انقلاب را در انحصار خود می‌دانند و از سوی دیگر ابزاری جز دروغ و توهین و اتهام‌زنی را نمی‌شناسند، بر تداوم هماهنگی موجود میان اصلاح‌طلبان در همه زمینه‌ها تأکید نموده، تلاش نافرجام جریانی خاص برای القاء اختلاف و تقابل میان شخصیت‌ها را محکوم کردند.

موسوی و خاتمی همچنین ضمن ابراز خوش‌وقتی از اینکه جامعه متوجه بی‌اساس بودن بسیاری از مطالب و ادعاهایی که به‌صورت رسمی و غیررسمی رواج می‌یابد شده است، تصریح کردند: تأسفی اگر هست از این است که چرا چنین رفتارها و گفتارهایی به نام انقلابی که هدف آن استقرار راستی و پاکی و عدالت بوده و نظام برآمده از آن بر اهمیت رأی مردم و آزادی و حرمت همه افراد جامعه و تقوی و خدمت‌گزاری مسئولان تأکید کرده رواج می‌یابد و بر پایه همین رفتارها و گفتارهای نادرست بسیاری از چهره‌های خدوم و سرمایه‌های ارزنده کشور بازداشت، محاکمه و زندانی می‌شوند و حتی به ادعاهای آنان در مورد نحوه رفتارهای ناروا رسیدگی نمی‌شود و همچنان جریان‌ها و نیروهای دیگر تحت فشار و تضییق روزافزون قرار می‌گیرند!

رئیس بنیاد گفت‌و گوی تمدن‌ها و نخست‌وزیر سابق کشورمان،
ضمن تأکید بر تداوم این انتظار که زندانیان سیاسی آزاد و فضای باز و امن بر جامعه حاکم گردد و قانون اساسی به صورت همه‌جانبه و بدون تنازل جاری و اجرا شود، از اینکه همچنان خلاف این امر اتفاق می‌افتد و حتی عزیزانی که احساس می‌کنند به آنها ستم شده و مورد اتهامات ناروا قرار گرفته‌اند، و از حق قانونی خود برای شکایت استفاده کرده‌اند، به جای رسیدگی عادلانه، مجدداً به زندان بازگردانده می‌شوند ابراز تأسف نمودند.

سید محمد خاتمی و میر حسین موسوی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه دفاع مقدس و تجلیل از حماسه‌آفرینان و ادای احترام به شهیدان و جانبازان و آزادگان و خانواده‌های محترم آنان، خواستار برخورد جدی با اهانت‌کنندگان به خانواده‌های عزیز سرداران شهید، همت و باکری و دیگر شخصیت‌های برجسته انقلاب و کشور شده و ایجاد محدودیت‌های فراوان و روزافزون برای شخصیت‌ها و جریانات منتقد که همواره بر پای‌بندی به اصول و ارزش‌های انقلاب و قانون اساسی تأکید داشته‌اند را محکوم نمودند.

 

 مـــرجـــع

1389/07/06

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی  »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :