http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - خواب و خیال احمدی‌نژادآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 مهر 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 خواب و خیال احمدی‌نژاد

 

عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس با اشاره به ادبیات احمدی‌نژاد، گفت: به نظر می‌رسد مشاورین به رییس‌جمهور چنین القا می‌کنند که اگر اینگونه سخن بگوید مطرح می‌شود و بر سر زبان ها می‌افتد. اینها جز اینکه به دولت آسیب بزند که تا به حال نیز آسیب زده، نتیجه دیگری برای دولت ندارد.

آفتاب: عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس با اشاره به ادبیات احمدی‌نژاد، گفت: به نظر می‌رسد مشاورین به رییس‌جمهور چنین القا می‌کنند که اگر اینگونه سخن بگوید مطرح می‌شود و بر سر زبان ها می‌افتد. اینها جز اینکه به دولت آسیب بزند که تا به حال نیز آسیب زده، نتیجه دیگری برای دولت ندارد.

قدرت‌الله علیخانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، به انتقاد از موضع‌گیری‌های اخیر احمدی‌نژاد پرداخت.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس همیشه باید زنده بماند‏، گفت: انقلاب ما با رشادت ملت و شهدای گرانقدر و ایثارگران و رزمندگان سلحشور و اسراء بحمدالله در جنگ تحمیلی پیروزی رسید و وجبی از خاک کشور در دست دشمن باقی نماند و دنیا نیز این استقامت و پیروزی را تحسین کرد.

علیخانی در ادامه با ابراز تاسف از دور شدن فضای جامعه از ارزش‌های دوران دفاع مقدس اظهار داشت:
در حال حاضر خیلی از اعتقادات یا ضعیف شده و یا به انحراف کشیده شده و آن روحیه فداکاری و ایثار وجود ندارد و فضای دروغ، تهمت و افترا حاکم شده است. گاهی مسئولان خلاف واقع سخن می‌گویند و واقعیت را نمی‌گویند. در حالی‌که ما از هر نظر باید در دنیا الگو باشیم؛ در شهامت، فداکاری و ایثار. متاسفانه جامعه امروز با جامعه زمان دفاع مقدس فاصله گرفته است و امیدوارم آن روحیه، صداقت و صمیمیت برگردد و لازمه آن این است که ما اصلاح شویم.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب تاکنون کسی به خود جرات نداده بود که به بیان و تعبیر امام (ره) خدشه‌ای وارد کند، اظهار داشت: متاسفانه آقای احمدی‌نژاد به بیان امام(ره) و جمله گهربار ایشان مبنی‌بر اینکه «مجلس در راس امور است» خدشه وارد کرد.

وی گفت: آقای احمدی‌نژاد اشتباهات زیادی در پست ریاست‌جمهوری داشته و این اولین اشتباه وی نیست. این‌گونه موضع‌گیری وی را دچار شکست خواهد کرد. ریاست‌جمهوری تمام می‌شود و اگر روال عادی باشد و حادثه‌ای پیش نیاید حداکثر تا 3 سال دیگر ادامه دارد و
این امید وی که در دوره بعد نیز با واسطه در همین جایگاه قدرت باشد خواب و خیالی بیشتر نیست.

علیخانی در ادامه با بیان اینکه مجلس همیشه بوده و هست، گفت: بیان امام(ره) در مورد مجلس فقط برای زمان ایشان نبوده است. آقای ابوترابی نیز بخشی از بیانات امام(ره) در مورد مجلس را در صحن علنی خواند و آقای کواکبیان نیز تذکر داد. قبلا نیز رئیس مجلس و بالاتر از همه رهبری هم بارها به بیانات امام(ره) تاکید کرده‌اند.
با گفته آقای احمدی‌نژاد چیزی عوض نمی‌شود و به قول آقای عسگراولادی مگر این در راس بودن را آقای احمدی‌نژاد به مجلس داده تا بخواهد پس بگیرد. این مجلس است که می‌تواند رئیس‌جمهور را عزل کند و رئیس‌جمهور نمی‌تواند مجلس را بردارد.

علیخانی در ادامه افزود:
به نظر می‌رسد مشاورین به رییس‌جمهور چنین القا می‌کنند که اگر اینگونه سخن بگوید مطرح می‌شود و بر سر زبان‌ها می‌افتد. اینها جز اینکه به دولت آسیب بزند که تا به حال نیز آسیب زده، نتیجه دیگری برای دولت ندارد.

نماینده قزوین در پاسخ به اینکه دستاوردهای سفر آقای احمدی‌نژاد به نیویورک را چگونه ارزیابی می‌کنید؟، گفت:
همین اندازه بگویم که این سفر هزینه سنگینی برای ملت ایران داشت.

 مــرجـــع

11/07/1389

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی  »

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :