http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - احمدی‌نژاد : خدا شاهد است دست دیگری، توطئه‌های آنها را در هم شكسته و طراحی‌های را خنثی میکندآفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) 

احمدی‌نژاد :  خدا شاهد است دست دیگری، توطئه‌های آنها را

 در هم شكسته و طراحی‌های را خنثی میکند
رئیس‌جمهور
مصاحبه با رسانه‌های خارجی را به یك جنگ تمام عیار توصیف كرد و گفت: زمانی كه با رسانه‌های آنها گفت‌وگو می‌كنیم به این معناست كه حكومت آمریكا با دولت ایران مناظره می‌كند. آنها برنامه‌ریزی می‌كنند كه چگونه جنگ روانی را آغاز و بر چه مسائلی اصرار كنند. آنها همة موجودیت خود را در این مصاحبه‌ها به صحنه می‌آورند.


رئیس‌جمهور مصاحبه با رسانه‌های خارجی را به یك جنگ تمام عیار توصیف كرد و گفت: زمانی كه با رسانه‌های آنها گفت‌وگو می‌كنیم به این معناست كه حكومت آمریكا با دولت ایران مناظره می‌كند. آنها برنامه‌ریزی می‌كنند كه چگونه جنگ روانی را آغاز و بر چه مسائلی اصرار كنند. آنها همة موجودیت خود را در این مصاحبه‌ها به صحنه می‌آورند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایلنا به گلستان ، محمود احمدی‌نژاد در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران استان گلستان اظهار داشت:
جامعه ایثارگری ما امروز پرچمدار همه خوبی‌ها، عزت و شرف برای بشر است و یقین دارم كه از هر فضایی كه یاد و نام شهید در آنجا حاضر است یك نور هدایتگری در عالم می‌تابد.

رئیس‌جمهور با بیان اینكه ایثارگری والاترین هدیة خداوند به یك انسان است، ادامه داد:
همه حقایق عالم به واسطه ایثارگری زنده بوده و باقی می‌ماند و حقیقت انسانی در سایة ایثارگری شكوفا می‌شود.


رئیس‌جمهور تصریح كرد:
اگر در خود ایران عده‌ای زیاده‌خواهی نكنند، فقیر یا اختلاف طبقاتی باقی نمی‌ماند.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه خدا را شاكریم كه فرهنگ ایثارگری در ایران نهادینه شده است، افزود:
اگر كسی به دنده خودخواهی بیفتد رابطه‌ها به هم می‌خورد، اما ما خداوند را شاكریم كه خانواده‌های شهدا بعد از بیست سال آگاهتر، مومن‌تر، شجاع‌تر و انقلابی‌تر از روز اول هستند.

رئیس‌جمهور با تاكید بر اینكه شهدا در حال انجام ماموریت هستند، اظهار داشت: در هر جای دنیا كه می‌رویم ردپای شهیدان و آثار آنها را به چشم می‌بینیم امروز شهدا دل مومنان را در جهان منقلب می‌كنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سفر اخیر به نیویورك اشاره كرد و با بیان اینكه در این سفر هیچ اشرافی بر محیط داخل آمریكا نداشتیم، اما دولت آمریكا به شدت بر جامعه خود سیطره دارد، خاطر نشان كرد:
در كشور آمریكا تقریباً همة كارهای مردم تحت كنترل است. در این شرایط ما به نمایندگی از ایران باید به مصاف این مجموعه برویم. آنها بعد از سفر سال گذشته ما برنامه‌ریزی كردند كه چگونه در سفر اخیر ، ما را سركوب كرده و در مقابل دنیا، ایرانیان را سكه یك پول كنند.

رئیس‌جمهور تصریح كرد: خدا شاهد است زمانی كه وارد این عرصه می‌شویم مشاهده می‌كنیم دست دیگری آمده و گره‌های توطئه‌های آنها را در هم شكسته و طراحی‌های دشمنان را خنثی و برنامه‌های آنها نتیجه عكس می‌دهد.

احمدی‌نژاد مصاحبه با رسانه‌های خارجی را به یك جنگ تمام عیار توصیف كرد و گفت: زمانی كه با رسانه‌های آنها گفت‌وگو می‌كنیم به این معناست كه حكومت آمریكا با دولت ایران مناظره می‌كند. آنها برنامه‌ریزی می‌كنند كه چگونه جنگ روانی را آغاز و بر چه مسائلی اصرار كنند. آنها همة موجودیت خود را در این مصاحبه‌ها به صحنه می‌آورند.

رئیس‌جمهور خاطرنشان كرد: امروز شهدا در دل تك‌تك انسان‌های پاك دنیا مشغول زمزمه كردن عشق و عدالت هستند و برای انقلاب اسلامی و بیان حقیقت كار می‌كنند.

احمدی‌نژاد اظهار داشت:
زمانی كه از این حرف‌ها می‌زنیم عده‌ای شروع به مسخره كردن و بی‌ادبی می‌كنند. اینها نمی‌فهمند و متوجه نمی‌شوند و ما نیز به آنها كاری نداریم .زمانی كه می‌گوئیم شهدا را می‌بینیم درست مانند این است كه می‌گوئیم دست خداوند را در كارها مشاهده می‌كنیم.

وی با بیان اینكه ما به هر كجا می‌رویم شهدا را مشاهده می‌كنیم، ادامه داد: در سفر اخیر به نیویورك اقدامات عجیبی رخ داد كه اثرات آن را كم كم مشاهده خواهیم كرد .گروه‌های موسوم به طرفداران صلح و ضدجنگ با ما دیدار كردند و در میان آنها افرادی برجسته و اهل اندیشه حضور داشتند.ما مشاهده كردیم كه هركس كه در این جلسه صحبت می‌كند مانند این است كه یك رزمنده انقلابی ما در پشت تریبون قرار گرفته و سخنرانی می‌كند. آنها حرف‌های ملت ایران برای دنیا را تكرار می‌كردند و بر ضد استكبار سخنرانی می‌كردند و خود را عاشق ملت ایران می‌دانستند.

وی به دیدار شخصیت‌های اسلامی آمریكا با خود اشاره كرد و گفت:
در آن جلسه آنها اعلام كردند كه ایران سرزمین آرمانی ما است و اگر حكومت آمریكا بخواهد در مقابل ایران بایستد ما از خاك آمریكا در كنار ملت ایران قرار خواهیم گرفت.

رئیس‌جمهور با بیان اینكه امروز وظیفة ما سنگین‌تر از بیست سال گذشته است ، ادامه داد : البته برخی در گوشه و كنار حرف‌هایی شیطانی می‌زنند. اما امروز خون شهیدان زنده‌تر از همیشه در صحنه است و به خداوند متعال سوگند كه تك‌تك خانواده‌های شهدا و جانبازان مدال افتخاری بر سینه جامعه بشری هستند.

احمدی‌نژاد در پایان خطاب به خانواده‌های شهدا تصریح كرد:
با ایستادگی در برابر قدرت‌های رو به افول مقدمات حاكمیت جهانی را برپا خواهیم كرد.

 مـــرجـــع

1387/07/14

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 

   

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :