http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - دولت عدالت محور را چه كسانی نمایندگی می كنند؟آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 الناسُ عَلیِ دین مُلوکهم

 " مَردم به مَرام وُ مَسلک حکام وَ سلاطین خود  تَـــأسـی میکنند " ...

دولت عدالت محور را چه كسانی نمایندگی می كنند؟


به گفته خانم سفیر اقامتگاه سفیر ایران در فرانسه، یكی از كاخ های لوئی شانزدهم است و سه طبقه است، ولی منزل ایشان در ایران پنج طبقه بوده و تقریباُ متراژی بالاتر از 1500 متر دارد. وی دلیل عمل زیبایی بینی خود را شكستگی بینی در 16 سال پیش بیان كرده و در عین حال عنوان می كند كه خانواده من به زیبایی بینی معروف هستند

اظهارات همسر سفیر ایران در كشور فرانسه كه به توصیف زندگی خود در ایران و پاریس پرداخته، خبرنگار مصاحبه كننده رادیو فرهنگ فرانسه را از این شیوه زندگی انگشت به دهان گذاشته است.

به گزارش خبرنگار «آینده»، اظهارات صادقانه خانم سفیر درباره اقامت در كاخ لویی شانزدهم، جراحی بینی و جواهراتش فضایی را از خانواده یك مقام دولتی به تصویر می كشد كه به هیچ روی با شعارهای پرطمطراق سران دولت عدالت محور همخوانی ندارد.

هرچند در گزینش مسوولان برای پست های حساس و تخصصی نظیر سفارت، توانایی و تجربه باید باشد، اما دست كم همسر سفیر ایران در یكی از نقاط حساس در دیپلماسی ایران با اروپا باید این پختگی را داشته باشد كه در گفت و گو با خبرنگاران كشور میزبان چگونه سخن بگوید تا بهانه دست آنان نداده و برعكس بتواند باعث افتخار كشورمان گردد.

به گزارش سرویس بین‌الملل«آینده»، خانم فاطمه داروگر، همسر مهدی میرابوطالبی، سفیر ایران در فرانسه به مناسبت هفته زن مصاحبه ای با رادیو فرهنگ فرانسه (فرانس كولتور) انجام داده است . وی در این مصاحبه از علاقه خود به هنر از جمله نقاشی صحبت كرد و در جواب سؤال خبرنگار این رادیو در مورد زادگاهش گفته در منطقه نیاوران تهران متولد شده و در سن 17 سالگی به همراه همسر خود برای ادامه تحصیل به آمریكا مهاجرت كرده است.

یكی از نكات جالب این مصاحبه این است كه ایشان می گوید اقامتگاه سفیر ایران در فرانسه، یكی از كاخ های لوئی شانزدهم است و سه طبقه است، ولی منزل ایشان در ایران پنج طبقه بوده و تقریباُ متراژی بالاتر از 1500 متر دارد و تنها سالن پذیرائی آن 300 متر است.

گزارشگر این رادیو می گوید:
سال گذشته مبلمان بخش هایی از محل اقامت آقای سفیر و همسرش تغییر كرده و رنگ دیوارها برای هماهنگی با دكوراسیون جدید به رنگ سبز در آمده، با این حال خانم داروگر اصرار دارد رنگ دیوارها سبز نیست، بلكه نوعی فیروزه ای است.

وی دلیل عمل زیبایی بینی خود را شكستگی بینی در 16 سال پیش بیان كرده و در عین حال عنوان می كند كه خانواده من به زیبایی بینی معروف هستند.

خبرنگار فرانسوی به جواهرات همراه خانم سفیر اشاره می كند و می گوید الماسهای قشنگی در دست شماست باید خیلی گران باشد و وی تنها جواب می دهد اینها سنگهای طبیعی است .

خبرنگار در بخشی از گزارش خود می گوید نزدیك چهار خدمه زن در اینجا مشغول كار هستند .

خانم داروگر همچنین در بخشی از صحبت های خود آرزو كرد با توجه به سوابق تاریخی فرانسه در استقلال طلبی، روابط ایران و فرانسه مانند گذشته خوب و دوستانه شود.
 مـــرجـــع

1387/07/19

عنوان متن اصلی :  بهت خبرنگار از دیدار با ملكه سفیر ایران در عمارت سبز

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 

   

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :