http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - چـــه کسی مسئول ارشاد معاون وزیر ارشاد است ؟آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 مهر 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 چـــه کسی مسئول ارشاد معاون وزیر ارشاد است ؟


 

فایل صوتی عجیب از محمد علی رامین ؛
حال پرسش اساسی این است که
اگر این افراد مسئول فرهنگ و ارشاد مردم هستند ، پس چه کسی مسئول رسیدگی به ادبیات خود این آقایان متولی فرهنگی کشور است ؟ اساساً بحث بر سر این نیست که پرسش های مطرح شده از این آقایان متولی فرهنگ ، درست بوده یا غلط یا بحث چه بوده است . بحث بر سر این است که متولیان فرهنگ کشور چرا از بدترین ادبیات ممکن آنهم در مقابل همه ملت استفاده می کنند ؟/ در این مصاحبه رادیویی که در شامگاه چهارشنبه هفته گذشته و به‌صورت تلفنی با رادیو گفتگو انجام داده در محضر شنوندگان، چندین بار به مجری و دست‌اندرکاران این برنامه و رسانه‌هایی که سخنان وی را منتشر کرده‌اند توهین می‌کند.
شفاف : در حالیکه معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد ، ارشاد رسانه ها و مطبوعات را مهم ترین برنامه کاری خود طی یک سال گذشته قرار داده است ، خود از ادبیاتی استفاده می کند که به نظر می رسد نیاز به ارشاد داشته باشد .

سایت مستقل خبری ـ تحلیلی فردا امروز یک فایل صوتی از اظهارات محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یک برنامه زنده رادیویی را منتشر کرده است که در آن رامین خطاب به مجری برنامه می گوید : شما غلط می کنید این اراجیف را منتشر می کنید !

پیشتر نیز وزیر آموزش و پروش خطاب به پرسشی که منبع هزینه افطاری امسال شما چه بوده است گفت : " از قبر جنابعالی "

نکته قابل تامل این است که حاجی بابایی مسئول تربیب و آموزش فرزندان این مرز و بوم است و رامین مسئول ارشاد رسانه های این کشور و معاون وزیر فرهنگ دولت جمهوری اسلامی ایران است .

حال پرسش اساسی این است که اگر این افراد مسئول فرهنگ و ارشاد مردم هستند ، پس چه کسی مسئول رسیدگی به ادبیات خود این آقایان متولی فرهنگی کشور است ؟ اساساً بحث بر سر این نیست که پرسش های مطرح شده از این آقایان متولی فرهنگ ، درست بوده یا غلط ؟ بحث بر سر این نیست که آقای رامین جمله را گفته است یا نه . بحث بر سر این است که متولیان فرهنگ کشور چرا از بدترین ادبیات ممکن آنهم در مقابل همه ملت استفاده می کنند ؟

به گزارش فردا محمد علی رامین در این مصاحبه رادیویی که در شامگاه چهارشنبه هفته گذشته و به‌صورت تلفنی با رادیو گفتگو انجام داده در محضر شنوندگان، چندین بار به مجری و دست‌اندرکاران این برنامه و رسانه‌هایی که سخنان وی را منتشر کرده‌اند توهین می‌کند. در ادامه ادبیات ویژه و خاص برخی مسئولان و مدیران دولتی، که انتقادات زیادی را نیز به دنبال داشته است، محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد خطاب به یک مجری صدای جمهوری اسلامی در یک برنامه زنده، گفت: « شما غلط می‌کنید از قول من این اراجیف را می‌گویید.»

محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در یک برنامه زنده رادیویی در رادیو گفتگو با حضور محمد تقی رهبری نماینده مردم اصفهان در مجلس، خطاب به مجری برنامه که از وی درباره اظهاراتش درباره روحانیت و مساجد سوال کرد، به تندی گفت: قبل از پاسخ به سلام شما باید بگویم شما چرا این اراجیف را مطرح می کنید. شما غلط می کنی که اینها را مطرح می کنی.

رامین در این مصاحبه رادیویی که در شامگاه چهارشنبه دو هفته قبل و به‌صورت تلفنی با رادیو گفتگو انجام داده در محضر شنوندگان، چندین بار به مجری و دست‌اندرکاران این برنامه و رسانه‌هایی که سخنان وی را منتشر کرده‌اند توهین می‌کند.

فایل صوتی اظهارات محمد علی رامین
شایان ذکر است محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در سال 1353 از ایران خارج شد و سال 1373 یعنی بیست سال بعد از کشور آلمان به جمهوری اسلامی ایران بازگشت.

  مـــرجـــع

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 

   
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :