http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - این یارانه غیر قابل برداشت برای چند ماه؟آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 مهر 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 این یارانه غیر قابل برداشت برای چند ماه؟


 

 

واریز نقدی یارانه‌ها به حساب سرپرستان خانوار از فردا آغاز می‌شود. هر چند همچنان نسبت به اینكه این رقم برای چند ماه است، سكوت شده است ،اما از سه استان خراسان‌رضوی، شمالی و جنوبی آغاز خواهد شد  
ابتدا این سوال پیش آمد كه این مبلغ برای چه مدتی است؟ یك یا دو ماه؟ كه پاسخ این سوال را مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها این گونه داد كه 81 هزار تومان به صورت علی‌الحساب به حساب هر نفر واریز می‌شود.

بهروز مردای گفت: مبلغ 81 هزار تومان سرانه هر فرد به حساب خانوارها واریز می‌شود
ولی هنوز مشخص نیست که این مبلغ برای چه مدتی است اما آنچه در مرحله اول به حساب خانوارها واریز می‌شود همین 81 هزار تومان است.
او گفت: 81 هزار تومان یارانه فردا به حساب خانوارهای سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی واریز می‌شود.
مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها افزود: از فردا یارانه نقدی به حساب خانوارهای سه استان که سرپرستان خانوار شماره حساب بانکی اعلام کرده‌اند واریز خواهد شد و برای همه استان‌های کشور تا هفته اول آبان واریز می‌شود.
وی گفت: مبلغ 81 هزار تومان سرانه هر فرد به حساب خانوارها واریز می‌شود ولی هنوز مشخص نیست که این مبلغ برای چه مدتی است اما آنچه در مرحله اول به حساب خانوارها واریز می شود همین 81 هزار تومان است.
مرادی اظهار كرد: واریز تمام مبالغ در سراسر کشور در این مرحله به طور یکسان است و این مبالغ تا زمان اجرای قانون و آزادسازی قیمت‌ها قابل برداشت نیست ولی پس از آزادسازی قیمت‌ها خانوارها می‌توانند مبالغ واریزی را از حساب خود برداشت کنند.
وی خاطرنشان کرد: بالای 98 درصد از خانوارهایی که متقاضی دریافت یارانه بودند، حساب‌های آنها از سوی سیستم بانکی تائید شده است و هیچ مشکلی برای واریز یارانه ها به حساب این خانوارها وجود ندارد و آن دسته از خانوارهایی که موفق نشدند شماره حساب جدید اعلام کنند و در زمان ورود اطلاعات حساب خود به سیستم با مشکل روبه رو شدند در این هفته به سایت www.refahi.ir مراجعه و حساب بانکی خود را ثبت کنند.
وی افزود: 14 درصد از کسانی که فرم اطلاعات خانوار خود را پر کرده‌اند متقاضی دریافت یارانه نبودند و کد انصرافی خود را برای دریافت نکردن یارانه اعلام کرده‌اند.
به گزارش ایسنا پایگاه اطلاع رسانی دولت هم كه ابتدا این خبر را منتشر كرد، تاكید دارد این مبلغ به صورت علی‌الحساب به حساب خانوارها واریز می‌شود.
از سوی دیگر وزیر امور اقتصادی و داریی كه در حاشیه همایش عملكرد قانون اصل 44 سخن می‌گفت، تاكید كرد كه در این زمینه تقسیم كار شده و توضیحات بیشتر درباره نحوه پرداخت و جزئیات آن را فرزین ـ‌ سخنگو كارگروه تحولات اقتصادی ـ بیان خواهد كرد.

 مـــرجـــع

26 مهر 1389

 

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 

   
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :