http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - غبار اگر بفلک رسد همان خسیس …آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ دوشنبه 3 آبان 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 غبار اگر بفلک رسد همان خسیس…


 

دیروز داشتم اخبار اخیر مربوط به حسین رضازاده قهرمان سابق جهان و رییس فدراسیون وزنه برداری را می خواندم که ناگهان این بیت از سعدی علیه الرحمه در ذهنم تجلی یافت: جواهر اگر در خلاب افتد همان نفیس است و غبار اگر بفلک رسد همان خسیس…
روز ۲۵ آذر ۱۳۸۸ کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد که به دلیل مشکلات دوپینگ و محرومیت چند وزنه‌بردار ایرانی و ناکافی بودن دلایل و توجیهات اعضاء کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران، رای به محرومیت مادام العمر حسین رضازاده به همراه تمام اعضاء کادر فنی از مربیگری داده است. اما پس از دسته گل وی در مورد دوپینگ و محرومیت مادام العمر باز هم سریال گافهای او که واقعا” اهل رسانه را ابله می پندارد ادامه یافت.
تنها چند روز بعد از انتشار خبر محرومیت وی از سوی ریاست سازمان تربیت بدنی به ریاست فدراسیون وزنه برداری منصوب شد. او در مورد دوپینگ تیم وزنه برداری صراحتا” موضع انکار گرفت و جریمه را هم انکار کرد اما پس از آنکه ایران مجبور شد جریمه نیم میلیون دلاری بابت دوپینگ اعضای تیم ملی را بپردازد معلوم شد که همه داستان واقعیت بوده است.
 

اما این هم ختم ماجرا نبود زیرا او چند روز بعد شایعه صدور پاداش برای خودش را رد کرد اما به زودی مدارکی منتشر شد که نشان داد که دقیقا” همه ماجرا درست بوده است. با انکه نفس پرداخت پاداش آن هم در سالی که این همه فضاحت را بار آورده بود معلوم نبود برای کدام حسن انجام کار! بوده است، از همه بدتر انکار اوست که واقعا” توهین به شعور ملت ایران بود.

اکنون هم او مدعی شده است که اساسا” کسی به نام عماد احمدیان را نمی‌شناسد که یکی از حامیان مالی وی بوده اما عکسهایی موجود است که نشان میدهد وی از احمدیان یکصد سکه بهار آزادی به صورت یک گردن آویز به وی هدیه کرده بود! آن هم برای مسابقاتی که رضازاده اصلا” شرکت نکرده بود (مسابقات المپیک ۲۰۰۸ پکن) و طبعا” مدالی هم کسب نکرده بود.
واقعا” گذشت زمان چقدر راحت چهره انسانها را راحت و بدون نقاب به نمایش می گذارد. او که چند سال قبل سمبل پهلوان ملی بود اکنون به عنوان سمبل دروغ و فساد در اذهان ملت ایران جا افتاده است.
مـــرجـــع

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 

   
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :