http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - سایت نازی ها در ایران رفع فیلتر شده؟! ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ جمعه 28 آبان 1389 توسط عـبــد عـا صـی

 

 سایت نازی ها در ایران رفع فیلتر شده؟! ...

 

 

 

 نكته جالب اینجاست كه این سایت افراطی كه فقط به گسترش تفكرات فاشیستی هیتلر می پردازد، یك بار فیلتر شده و مجددا رفع فیلتر شده است و این بدان معناست كه فعالیت این فرقه افراطی مورد تایید مسئولان قرار گرفته است؟!

مدتی است كه انجمن نازیسم ایران و هوداران آدولف هیتلر اعلام موجودیت كرده است و جالبتر آن كه در تابلو اعلانات سایت هم زدند:
«این تارنما طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و تحت نظارت كارگروه رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی فعالیت می‌كند!»

به گزارش تابناك، در حالی كه مسئولان از نظارت بسیار بر فعالیت سایت های اینترنتی خبر می دهند، متاسفانه به نظر می‌رسد هیچ گونه كنترلی بر روی دامنه‌های IR كه متولی آن سازمان فیزیك نظری است صورت نمی‌گیرد.

این كه چطور وزارت ارشاد به انجمن نازیسم ایران مجوز فعالیت داده است خود سوال قابل تاملی است كه امیدواریم مسوولان در این خصوص پاسخ مناسبی داشته باشند كه چطور به جای ترویج مباحث دینی كشور به چنین انجمن‌ها و سایت‌هایی اجازه فعالیت می‌دهند؟

سایت مذكور كه انجمنی نیز برای هواداران خود به راه انداخته است در تابلو اعلانات خود اعلام كرده است: این تارنما كاملا پژوهشی، علمی و تاریخی است!

نكته جالب اینجاست كه این سایت افراطی كه فقط به گسترش تفكرات فاشیستی هیتلر می پردازد، یك بار فیلتر شده و مجددا رفع فیلتر شده است و این بدان معناست كه فعالیت این فرقه افراطی مورد تایید مسئولان قرار گرفته است؟!

بر اساس آمارهای ارایه شده در این تارنما كاربران انجمن 2,322 پست در 320 موضوع ارسال كرده اند و انجمن مذكور دارای 293 كاربر ثبت نام كرده می‌باشد.

در این سایت بخش‌هایی با عناوین «تالار رایش سوم»، «تالار جنگ جهانی دوم»، «ایدئولوژی و اصول و عقاید نازیسم»، «مباحث پیرامون شخصیت، افكار و سخنان پیشوا آدولف هیتلر» و ... به چشم می‌خورد. در این انجمن‌ها به ترویج عقاید آدولف هیتلر و پیروانش پرداخته شده است و تلاش شده تا كاربران را به سمت نازیسم و گرایشات آن سوق دهد. جالبتر آن كه عنوان یكی از مطالب به روز شده این سایت «صعود روز افزون انجمن، تبریك به همه!» است كه شاید باید بیشترین تبریك را در این زمینه به مسوولان رصد سایت‌های ایرانی گفت.
لوگوی سایت هم در نوع خود قابل توجه است:
در بیانه ستاد كل نازیسم ایران! كه در این سایت منتشر شده نیز آمده است:
«یاری خدا و روح پیشوا آدولف هیتلر همیشه با ما خواهد بود.
ما همه سربازان نازیسم هستیم و مسئولین این ستاد مستثنا از این قاعده نخواهند بود.
تمام مسئولین باید زیر نظر مدیریت كل با تمام توان وظایف خود را انجام دهند.
تمام مسئولین موظف هستند تمام فعالیت های خود را هر 20 روز به مدیریت گزارش دهند.
تمام مسئولین باید وظایف موظفه را با حداكثر توان خویش انجام دهند در غیر این صورت استیضاح خواهند شد.»


نكته قابل توجه اینجاست كه این انجمن نه تنها به كار پژوهش و امورات تاریخی نمی پردازد بلكه كاملا در مسیر ترویج تفكر و فرهنگ نازیسم فعالیت كرده و به نوعی در حال شستشوی مغزی كاربران با عقاید افراطی و نژادپرستی نازیسم و هیتلر می باشد.
در آخرین اطلاعیه انجمن آمده است:
«با درود به تمامی اعضای وفادار و شكیبای انجمن
 دوستان همان طور كه كاملا خبردار هستین سایت انجمن نازیسم ایران حدود یك ماه دچار مشكل بوده و مسدود و فیلter بوده كه امروز به لطف خداوند و شكیبایی شما عزیزان مشكل حل شده و سایت به روال عادی و پیشروی خود بازگشته.

انجمن در تاریخ اول شهریور ماه رسما شروع به كار كرد و در اوج پیشرفت و افزایش فزونی تعداد اعضا و در عین ناباوری در روز 17 شهریور فیلter شد.
 از آنجا كه با كنترل خوب مدیران و كمك های اعضا هیچ گونه مورد سیاسی و یا مذهبی در سایت موجود نبود لذا گمان بردیم كه سایت اشتباها دچار این مشكل شده و با عزم جزم شده قصد كردیم كه تا پای شكایت از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی هم پیش برویم و از هیچ كار و راهی به خاطر گرفتن این حق خود فروگذار نباشیم. منتها در اواسط پیگیری ها و شكایات ما مواجه با موردی بسیار مهم شدیم آنكه انجمن نه به اشتباها و نه به خاطر مباحث سیاسی مذهبی فیلter شده بلكه تنها و تنها به خاطر توهین به اقلیت های مذهبی یعنی یهودیان بوده. همان طور كه می دانید بندی از جرائم اینترنتی مربوط به توهین و تفرقه اندازی بین اقلیتهای مذهبی می باشد. و از آنجا هم كه یهودیان همواره و همواره از نفوذ و قدرتشون همه جا به نفعشون استفاده می كنند ما هم مستثنی نبودیم و تنها بعد از 17 روز هدف این موجودات گشتیم و به خاطر شكایت شخصی یهودیان با این مشكل مواجه شدیم.

و
دوستان نكته دیگه كه خیلی میتونه كمك بكنه اینه كه در صورت گفتن موردهایی مشابه و تند به یهودیان، از واژه یهود كمتر استفاده بكنید و بیشتر از صهیونیست استفاده كنید. از همكاری یكایك دوستان متشكرم كه برای پیشرفت انجمن خودشان تلاش و مبارزه می كنند

با آرزوی موفقیت برای یكایك اعضا و انجمن و اثبات اینكه نازیسم بیدی نیست كه با این بادها بلرزد و هر بار كه ضربه ای بخورد با عزمی راسخ تر آن را پاسخ می دهد پس از این رو وظیفه همه مان نسبت به قبل دو چندان شده و باید پرچم بزرگ نازیسم ایران رو با سرعت و قدرت بالاتری به پیش برد كه دشمنان به زانو در آمده اند.
با امید به پیروزی نهایی

دوست شما و سرباز همیشگی نازیسم بهروز ادمین انجمن نازیسم ایران»

به نظر می‌رسد مسوولان محترم دستگاه‌ها باید در این زمینه و موارد مشابه دقت بیشتری داشته باشند تا شاهد انجام چنین فعالیت هایی حداقل بر روی دامنه ایرانی IR نباشیم.


مـــرجـــع

 1389/08/28

 

 

« تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی »

 

  
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :