http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - 960 هزار تومان بدهی برای هر ایرانی، بجای ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ شنبه 29 تیر 1392 توسط عـبــد عـا صـی

 

 

          

960 هزار تومان بدهی برای هر ایرانی، بجای ...

 

  جهت مراجعه به مرجع متن، یا عنوان اصلی، به پیوند فوق اشاره کنید


  بسم الله الرحمن الرحیم

 عبرت نیوز: در حالی دولت احمدی نژاد سکان امور را تا 12 مرداد 1392 به دولت منتخب تحویل می دهد که دولتش 740 هزار میلیارد ریال بدهی به بانک مرکزی بر جا گذاشته است.
جمعیت ایران 77 میلیون نفر است. سهم هر یک از ایرانی ها از این مبلغ نه میلیون و ششصد هزار ریال است. در واقع دولت احمدی نژاد در شرایطی با ایرانی ها خداحافظی می کند که دولتش هر یک از آنان را بدهکار سیستم بانکی کرده است.
قبلا برخی معتقد بودند عدالت بدون توسعه، به معنای تقسیم کردن فقر بین مردم است. حالا هم در واقع او به جای توزیع عادلانه ثروت، فقر را بین مردم به تساوی توزیع کرده است.
سایت آینده نوشت:
جالب اینکه در 31 ماه اجرای طرح هدفمندی یارانه ها، هر ایرانی تا کنون جمعاً حدود چهارده میلیون ریال دریافت کرده است و با توجه به این بدهی مبلغ 9 میلیون و 600 هزار ریال به سیستم بانکی بدهکار است.
بدهی شرکتها و موسسات دولتی و بانکهای دولتی به بانک مرکزی به شرح زیر است:
1. بدهی دولت ۱۱۰ هزارمیلیارد ریال
2. بدهی سازمان هدفمندی یارانه­ها ۵۷ هزارمیلیارد ریال
3. بدهی شرکت بازرگانی دولتی ۵۳ هزارمیلیارد ریال
4. بدهی شرکت پشتیبانی اموردام ۳۱ هزارمیلیارد ریال
5. بدهی شرکتهای تابعه وزارت نفت، نیرو و سایردستگاههای اجرایی ۶۵ هزارمیلیارد ریال
6. بدهی بانکهای دولتی ۳۸۰ هزارمیلیارد ریال ...
آقای رئیس جمهور و معاونشان و سه وزیرعضو مجمع عمومی بانک مرکزی در یک نشست ساده بدون تشریفات! خودشان نرخ دلار را ۲۵۰۰ تومان تعیین کردند و ما به التفاوت آن را نسبت به ارز ۱۲۲۶ تومانی، در موجودی ارزی بانک مرکزی ضرب کردند و به عدد سود فرضی ۷۴ هزار میلیارد تومان رسیدند.
تمام آنهایی که اطلاعات کمی از مسائل اقتصادی نیز دارند خوب می دانند که تصمیم حذف ارز مرجع و تک نرخی شدن ارز به مبلغ 25000 ریال چه تورم وحشتناکی را به سبد هزینه مردم تحمیل می کند و ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم را تنزل می دهد.
پیشنهاد به گیرندگان این تصمیم، این است که در واپسین روزهای باقی مانده این دولت، نرخ ارز را به 35000 ریال برسانید تا هر ایرانی مبلغ 7 میلیون و پانصد هزار ریال از دولت دکتر روحانی طلبکار شود.
بعد از این تصمیم، اعلام کنید از زمان دولت عیلامی در4000 سال پیش تا کنون، در ایران و حتی در جهان، هیچ دولتی مانند دولت احمدی نژاد یافت نمی شود. زیرا نه تنها به بانک مرکزی بدهی ندارد، بلکه از آن طلب هم دارد.
شایسته است از احمد توکلی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که ابتدا این موضوع را با حساسیت زیاد پیگری و رسانه ای کرد و در نهایت در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت، تشکر کرد.
1392/4/28

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 

          

  صرفا جهت اطلاع ... 

  جهت مراجعه به مرجع متن، یا عنوان اصلی، به پیوند فوق اشاره کنید

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سایت واحد مرکزی خبر متن برنامه "صرفا جهت اطلاع" این هفته را به این شرح منتشر کرد.
شجاعی در ابتدای برنامه دو نشان جهت اطلاعی این هفته را به کانال کولر داد بله کانال کولر .
نشان اول به کانالهای کولر مرکز مطالعات استراتژیک. که یکی از سیاسیون گفته این روزها از کانال کولرهای مرکز هم متقاضیان پست وزارت وارد می شن ،‌ شاید توجه آقای روحانی رو به خودشون جلب کنن و نشان دوم به کانال کولر در اتاق کار آقای مطهری .کانالی که خبر ساز شد چون 9 نفر با هم اومدند یه دستگاه شنود تو این کانال کار گذاشتن اما چنان ناشیانه که تصویر خودشونم ضبط شد، مثل 30 سال پیش برای چسبوندن شنود از گچ استفاده کردند ، ضمنا شنود رو طوری تو کانال جاگذاری کردن که که هر کس وارد می شه بفهمه دستکاری شده.
پلاتو: تو یه سایتی یه نفر یه کامنتی گذاشته بود که این نه نفر اگر خورده وقت میذاشتن پت و پت می دیدن انقدر مبتدی عمل نمی کردند. (پخش تصاویری از کارتن پت و مت) راستی تو این ماجرا کی ، کیو سر کار گذاشته بود.
دکتر با احساس ...
وقتی وزیر خارجه از ملاقات با شیرها احساس قدرت می کنه (پخش تصاویر دکتر صالحی در بازدید از شیرها در یک کشور افریقایی : واقعا زیباست ، احساس قدرت می کنم) دکتر دوست داشتنی با این لاک پشت 300 ساله هم حرف داره (صالحی به انگلیسی می گه تو زمانی رو که کشورت مستعمره انگلیس بوده دیدی) .
قاتل خوب و دوست داشتنی
یکی از روزنامه های صبح ، تو صفحه اولش هفت تا بیماری مرگ بار به زولبیا بامیه نسبت داده بود. اینکه قنادا باید تو روغنشون فکر دل و روده ما باشن که سرجاش اما خداییش به قد و قواره زولبیا و بامیه میخوره هفت تا بیماری مرگ بار که ورداشتی تیتر کردی؟ صدای یکی از خریداران اصفهانی زولبیا و بامیه : ماه رمضونه و زولبیا و بامیه اش.
برخی طرح ها ...
یه نهادی با این بنرهای بزرگ تبلیغ کرده بود که میخواد سالروز تولد رهبری رو جشن بگیره ، با وجود اینکه خود رهبری کلا با این جور کارها بشدت مخالفه.
خبرنگار : خوشبختانه این کار با انتقاد مردم انجام نشد اون نهاد هم عذرخواهی کرد اما امان از این طرحها که به ذهن یه عده می زنه
راننده خسته
پخش تصاویر راننده ای که در اتوبان پاهایش را از پنجره داده بیرون و رانندگی می کنه.
رانندگانی که تو اتوبان زیادی راحتند.
راضی ترین همسر هفته
(احمدی نژاد : خانم ها انقدر از خانم من تعریف کردن که ما گفتیم یه بار دیگه وقت بگیریم بریم خونه مادر زنمون خواستگاری کنه از من) اما دکتر خودمونیم پای جایزه که شد چرب ترو خودت ورداشتی ها. (پخش تصاویر اهدا هدایای بانوان به رئیس جمهور )
خبرنگار: جهت اطلاع تا آخرین روزها هم دست از سوژه خوبی مثل دکتر احمدی نژاد بر نمی داره امیدواریم دکتر روحانی هم سوژه پر تحملی باشه.
شیر کاکائو با طعم سیگار
(ماجرای پیدا شدن ته سیگار در بسته شیر کاکائو)
(شهروند: من تلفن کردم به صدا و سیما گفتم آقا من می خوام رونمایی کنم) رونمایی از یه دسته گل جدید که دوستان بسته بند به آب دادن (شهروند: چند وقت پیش نوه من گفت شیر کاکائو می خوام گفتم برو بخر ، تکون دادم یه چیزی دیدم تهش صدا می کنه ، دیدم ته سیگار ...) احتمالا بر و بچ موقع بسته بندی حواسشون رفته به تصاویر والیبال ایران و ایتالیا بعد اینجوری شده.
معرکه گیری از نوع هنری
تو این عکس ،‌یکی از اهالی هنر سینما با داد -بیداد همه زورشو جمع کرده تو بازوش که پلمپ خانه سینما رو پاره کنه. به درستی و نادرستی پلمپ کاری نداریم، اما مگه همواره خودتان نمی گفتید در عرصه هنر ،معرکه گیری و استفاده از زور بازو زیبنده نیست.
نازنین ترین ها ....
بعضی دستگاهها تو روزهای آخر به ذهنشون می زنه با بودجه های باقیمونده بالاخره یه ردی از خودشون بزارن و برن. (نشان دادن تصاویر یه مجله که از اون صفحه اول با گزارش عملکرد رییس شروع میشه و همینطور با نوشابه هایی که مدیران با اعتماد به نفس اون دستگاه برا خودشون باز کردن میره جلو.
عروس هزار داماد ...
تو بحث داغ واگذاری زمین نمایشگاه به صدا و سیما ، معاون سینمایی اومده وسط گفته زمین نمایشگاه حق سینماست. یه سرمایه دار اهل سیاست هم با عصبانیت گفته همین الان حاضرم نمایشگاه رو جیرینگی نقد بخرم، یکی دیگه هم کنفرانس خبری گذاشت ،گفت به اتفاق معاوناش استعفا می ده یکی دیگه هم داد زد که زد وبند شده.
خبرنگار : معلومه این نمایشگاه خریداران سیاسی و غیر سیاسی فراوان داشته ما خبر نداشتیم .
محفل انس و صمیمیت و دل ...
مراسم ثبت ملی سفره افطار (ملک زاده : محفل ، محفل انس و صمیمیت و دل هست) تو این محفل انس و صمیمت مهمونا ترانه هایی رو شنیدن که احتمالا یه زمانی تو تاکسی به گوششون خورده. (اجرای یه آهنگ ازخواننده اونور آبی )
 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :