http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - می‌شود فی سبیل‌الله دست از سر این خانه برداشت؟آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ سه شنبه 19 شهریور 1392 توسط عـبــد عـا صـی

  

  می‌شود فی سبیل‌الله

  دست از سر این خانه برداشت؟

 

  جهت مراجعه به مرجع متن، یا عنوان اصلی، به پیوند فوق اشاره کنید


  بسم الله الرحمن الرحیم

  حبیب الله کاسه-ساز : برادر عزیزم، جناب آقای توحیدی (  رئیس هیات مدیره و سخنگوی خانه سینما  ) ؛ بیانات شما را در خبرگزاری فارس خواندم، بر ای اولین بار کلام فی سبیل الله از زبان شما جاری شد، بسیار متعجب و خرسند شدم، مواردی از کلام شما را برای اهل سینما و برای ماندگاری در تاریخ سینما یادآوری می‌کنم که نکند خدای نکرده کلام فی سبیل الله شما روی زمین بماند، دوست عزیزم مدیران جدید سینمایی در وزارت ارشاد هر چند آشنایی با جزئیات سینما را ندارند، لکن قرار نیست ما به عنوان کارشناس و مورد اعتماد آنان آدرس غلط بدهیم، چرا که بعدا آدرس غلط لو می‌رود و فقط شرمندگی برای ما باقی خواهد ماند.
همچنین آدرس غلط موجب سردرگمی ریاست محترم سازمان و وزیر محترم ارشاد خواهد شد.
یقیناً این عزیزان همه جوانب و موارد تفاهم نامه مورخه ۱۹/۴/۹۲ و دستور ریاست جمهوری وقت را مطلع شدند و قطعاً یک طرفه همانند شما، قضاوت نخواهند کرد. دم از تعهد به تفاهمنامه زدید و خودمختار اعلام مجمع عمومی کردید، بدون در نظر گرفتن اصلاحیه و اساسنامه و بر اساس اساسنامه سال ۸۷ که همان اساسنامه منجر به تعطیل خانه سینما شد، خواستید مجمع عمومی برگزار کنید این هم آدرس غلط؛ اگر از دولت یازدهم انتظار دارید به نقطه عقب‌تر نرود، می‌بایست شعار این دولت را عوض کنید و بی قانونی و بی تدبیری و بی امیدی شعار شود و انتظار عملی غیر قانونی را از این دولت نداشته باشیم .
دوست عزیز این را به شما نوید می‌دهم، که دولت جناب آقای دکتر روحانی با وزارت جناب آقای جنتی، دولت قانون و تدبیر و امید است، نه دولت دهن‌بین و اصرار بر بی‌قانونی و پذیرش آدرس غلط، ضمناً بهانه خوبی برای اعتراض به دیوان عدالت اداری پیدا نکردید، به نظر می‌رسد وقتی دستتان خالی از مدارک محکمه پسند باشد، به لحاظ تخصص در نویسندگی دنبال راه گریز می‌گردید، و آن هم در مورد دیوان عدالت اداری پیدا کردید، که فرمودید که اگر به حکم دیوان عدالت اداری برای بار دوم اعتراض می کردیم همان خواهد بود که شد!!!
حرفی از کلام شما شنیدم که بسیار تعجب کردم، که شما فی سبیل الله در خانه سینما کار می‌کردید و احتمالاً فی سبیل الله نگذاشتید کسی دیگر غیر از خودتان و دوستانتان وارد این خانه شوند و فی سبیل الله بیت‌المال را خرج کردید و فی سبیل الله سفر های خارجی رفتید تا پرچم اسلام را در بلاد کفر بر زمین بکوبید و فی سبیل الله بعضی از عزیزان اهل سینما که هم فکر شما نبودن را تهدید کردید، تهمت زدید و اخراج کردید واحتمالاً فی سبیل الله غیبت کردید و فی سبیل الله جماعت پنج هزار نفری سینما را در هوا نگه داشتید و فی سبیل الله خانه سینما که از نظر نظام جمهوری اسلامی در شرف انحلال بود را نگه داشتید و فی سبیل الله اجازه ندادید، صهیونیست‌ها و آمریکائی‌ها وارد این خانه شوند و احتمالاً فی سبیل الله، رانت‌های این خانه را نگذاشتید به غیر برسد و فی سبیل الله شبانه آمدید جلوی در خانه سینمای بسته شده و مراقبت کردید که دشمنان اسلام و نظام وارد این خانه نشوند و فی سبیل الله به پلیس ۱۱۰ زنگ زدید و ادعا کردید که مقدار دو کیلو طلا در خانه سینما بوده و عده‌ای آن را به سرقت برده‌اند، و فی سبیل الله گفتید نمی‌گذاریم کسی غیر از ما و دوستان ما وارد این خانه شوند، چرا که فی سبیل الله اسناد و مدارک مالی و غیره دیدنی و پیگیری کردنی نیست، برادر عزیزم میشه خواهش و تمنا کرد که فی سبیل الله، دست از سر این خانه بردارید تا جماعتی از سینماگران نفس راحت بکشن، که ای بابا ما هم خانه‌ای داشتیم و نمی‌دانستیم، می‌شود از شما برادر دلسوز نظام اسلامی و دل نگران سینمای انقلاب و نظام و مسلمان تمام عیار خواست که رخصت دهید، بگذارید تصمیم گیری برای خانه سینما محدود به چند نفر صاحب خانه نباشد و جماعت ۵ هزار نفری تصمیم بگیرند. این خانه، خانه همه سینما می باشد، خانه سینما برای چند نفر مدعی صاحب خانه بودن نیست،خانه،خانه تدارکاتی ها، کارگردانان و همه اهل سینماست.اهالی سینما شهروند درجه ۱و ۲و ۳ نیستند، فی سبیل الله تحمل کنید مدتی هم کسانی دیگر در این خانه کار کنند، قول میدهند که به مدارک و اسناد مالی و قراردادها و هزینه های سفرهای خارجی و هزینه جشن ها و قرارداد حقوق ها که مورد حساسیت شماست دست نزنن، شما که بخیل نیستید، مسلمانان دیگر از اهل سینما هم از کار کردن فی سبیل الله در این خانه ثوابی ببرند.
و اکنون از دولت قانون، تدبیر، و امید درخواست دارم که شنونده سخنان و مراقب دادن آدرس غلط باشند و به قانون احترام بگذارند، چرا که هیچ کس در نظام جمهوری اسلامی، فراقانون نخواهد بود و در آخر فرمودید، که مدارکی دارید دال بر غیر قانونی بودن اصناف قانونی و خانه سینما ایرانیان ،که به نظر می رسد این بلوف شما نخ نما شده و اگر کوچکترین مدارکی، دال بر غیر قانونی بودن صنوف قانونی و خانه سینمای ایرانیان داشتید، شبانه پشت در ارشاد و مراجع قضایی می‌خوابیدید تا صبح اول وقت، فی سبیل الله در پی متلاشی کردن صنوف قانونی و خانه سینمای قانونی، اقدامات لازم را مبذول می‌داشتید.

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

     
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :