http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - اتهام ۸۵۰۰ میلیارد تومانی بابک زنجانی ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ جمعه 13 دی 1392 توسط عـبــد عـا صـی

 اتهام ۸۵۰۰ میلیارد تومانی بابک زنجانی ...  

 

  جهت مراجعه به مرجع متن، یا عنوان اصلی، به پیوند فوق اشاره کنید


  بسم الله الرحمن الرحیم

 آفتاب:
* برنگرداندن 2 میلیارد و 60 میلیون یورو اتهام اصلی بابک زنجانی ...
 آنچه در کمیسیون اصل 90 در مورد ایشان مطرح است برنگرداندن 2 میلیارد و 60 میلیون یورو به دولت از محل فروش نفت و پتروشیمی‌ها است.
 این پول برای وزارت نفت و مربوط به ملت است و شخص حقیقی نباید آن را در حساب خود داشته باشد و از آن برای سرمایه‌گذاری و رانت استفاده کند.
 وظیفه کمیسیون اصل 90 احراز تخلف است و در جلسه روز شنبه با مسئولان بانک مرکزی و دادستانی گزارش تخلف تکمیل و به قوه قضائیه برای رسیدگی ارجاع می‌شود. امیدواریم مسئولان قوه قضائیه نیز برای جلوگیری از اتلاف بیش از اندازه وقت و انرژی مسئولان هرچه سریعتر این پرونده را رسیدگی کنند.
وی در پاسخ به اینکه گفته می‌شد بابک زنجانی در دور زدن تحریم‌ها و انتقال پول نفت تاثیر گذار بوده است،گفت: اینکه ایشان تا چه اندازه توانسته است تحریم‌ها را دور بزند کاری ندارم
اما تا این حدی که می‌گویند قبول ندارم و نمی‌گویم در این خصوص نقشی نداشته است اما اگر تحریم‌ها را دور زده بود اثرات آن در کشور محسوس بود.
 دلیل نمی‌شود فردی مدت متمادی بیت‌المال کشور را در اختیار داشته باشد و براساس مستنداتی که اعلام می‌کنند از آن برای سرمایه‌گذاری و یا ایجاد رانت استفاده کند.
محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ و رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت:
پرونده بدهی نفتی بابک زنجانی همچنان در مجلس باز است و کمیسیون مسائل مرتبط با این پرونده را پیگیری می‌کند.
 در مورد بدهی نفتی بابک زنجانی اعتقاد دارم که می‌شد وی را زودتر نیز بازداشت کرد اما به دلیل شرایط خاصی که درباره نحوه انتقال پول حاکم است، شرایط ایجاب می‌کرد که این بحث مدیریت شود تا به نتیجه برسد.
وی در مورد استرداد چک 17هزار میلیاردی سازمان تأمین اجتماعی هم خاطرنشان کرد که بعید می‌دانم بابک زنجانی این چک را بازگردانده باشد.

  متن کامل 

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 

 

 آقا تهرانی: احمدی‌نژاد اولش خوب بود ... 

 

  جهت مراجعه به مرجع متن، یا عنوان اصلی، به پیوند فوق اشاره کنید


  بسم الله الرحمن الرحیم

 به گزارش ایسنا، حجت الاسلام "مرتضی آقا تهرانی" :  باید نشست‌های بصیرتی را بیشتر کنیم تا مردم و بویژه جوانان بدانند که خطر دشمن هست.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود:
هر چیز با ارزشی بدل دارد و حتی برای عرفان که انسان را به خدا می‌رساند نیز بدل عرفان‌های کاذب را می‌سازند و در مقابل اسلام ناب محمدی (ص) اسلام آمریکایی را طراحی می‌کنند تا به این وسیله آب را گل‌آلود، هوا را مه‌گرفته و جاده را نامعلوم جلوه دهند و خطر را جدی کنند.
 فتنه مربوط به یک زمان خاص نیست که تمام شود، بلکه همین طور پی در پی می آید.
 در فتنه‌ها ریزش‌ها پیدا می‌شود و گاهی با حضور امام، عده‌ای راه را گم می‌کنند و کسانی که تا دیروز مطیع به نظر می‌آمدند به گمراهی می‌روند.
 در کربلا امام حسین (ع) بهترین مبلّغ اسلام بود، اما کوفیانی که آمده بودند، برای شنیدن نیامده بودند و نخواستند، صدای امام را بشنوند.
 در فتنه سال 88 گفتند که این آقا رییس مجلس بوده است، این درست، اما رییس مجلس تا زمانی که راه درست را رفت مورد حمایت قرار می گیرد و اگر اشتباه کرد دست از حمایت آن بر می دارند.
 در شام و در مجلس یزید عده‌ای برای شنیدن آمده بودند و هنگامی که امام سجاد (ع) با سخنان خود افشاگری کرد، یزید احساس خطر کرد.
 آقای رییس جمهوری روز اول خوب بود، روز دوم لق زد و روز سوم افتاد، همه گفتند شما به آن رای دادید، بله من رای دادم ، اولش خوب بود که ما به او رای دادیم!
 اگر ابزار دقیق اندازه گیری را در دست داشته باشید اندازه ها را دقیق می دانید، حال شهدا مگر یک مرتبه دارند ، شهیدی داریم که آن در بالا بالا است و شهیدی هم داریم خدایی ناکرده آن اول ها است.

  متن کامل

لینکهای مـــرتـبـــط :


 

در دانشگاه امیرکبیر جمعیت یکدستی در سالن محل سخنرانی احمدی... نژاد در دانشگاه علم و صنعت حاضر بودند و خوشبختانه... احمدی نژاد خاطرنشان کرد بعضا می بینم تبلیغات می شود... بار دیگر تکبیر گفتند و صلوات فرستادند احمدی نژاد افزود...

کد خبر: ۱۴۶۰   تاریخ انتشار:

 

مرتضی آقا تهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی... جبهه اصولگرایان آقاتهرانی در گفت و گو با ایرنا با... تا آخر ایستاده ایم آقا تهرانی همچنین در همایش سالانه...

کد خبر: ۱۹۶۸۰   تاریخ انتشار: ۱۳۸۷/۰۷/۰۸

 

مرتضی آقا تهرانی گفت چه کسی جرات دارد اقدام محمود... به گزارش خبرنگار ایلنا مرتضی آقا تهرانی نماینده تهران و... از کسی واهمه نداشته باشند آقاتهرانی با بی عرضه و...

کد خبر: ۴۴۶۱۴   تاریخ انتشار: ۱۳۸۸/۰۲/۰۱


 

آقاتهرانی از جمله شاگردان آیت الله مصباح یزدی است که...

مسئول دفتر حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی برای گفت وگو... می کند آقاتهرانی از جمله شاگردان آیت الله مصباح یزدی... جمعه شهر نیویورک را نیز بر عهده گرفت آقا تهرانی... نیم ساعتی طول می کشد تا حجت الاسلام آقا تهرانی...

کد خبر: ۱۳۰۷۰۳   تاریخ انتشار: ۱۳۸۹/۰۸/۲۳

 

بعدا کتبا اعلام شد تبعیت کردند و الان آقای مصلحی... در کابینه حضور دارند مرتضی آقا تهرانی نماینده مجلس و... خانه نشینی دارد آقا تهرانی نقل می کند در دیداری... آن را داشتیم غیرممکن است در ادامه آقاتهرانی می گوید...

کد خبر: ۳۵۳۶۲۲   تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۸/۰۴

 

را که نام مرتضی آقا تهرانی به عنوان سرلیست آن... مرتضی آقاتهرانی حجت الاسلام روح الله حسینیان علی اصغر زارعی... طلا جوانمردی دهقانی حسین استاد آقا محمد جواد محمدی علیرضا...

کد خبر: ۲۲۶۷۰۱   تاریخ انتشار: ۱۳۹۰/۱۱/۲۵

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 

 

 

 

  جهت مراجعه به مرجع متن، یا عنوان اصلی، به پیوند فوق اشاره کنید


  بسم الله الرحمن الرحیم

 به دنبال انتشار خبر شلیک گلوله یکی از مداحان معروف به سمت یک خودرو در یکی از اتوبان های تهران، یک سایت خبری توضیحاتی در این باره ارائه کرد.
سایت "ندای انقلاب" نوشت:
محمود کریمی مداح بامداد چند روز پیش در یکی از اتوبان های تهران در حال حرکت بود از سوی سرنشینان چند خودرو مورد تهدید قرار گرفت.
یک منبع نزدیک به محمود کریمی در خصوص جزئیات این اتفاق گفت: در این جریان سرنشینان این خودروها با ویراژ دادن اطراف خودرو محمود کریمی وی را مجبور به توقف در حاشیه اتوبان می کنند.
وی ادامه داد: پس از توقف خودرو کریمی در حاشیه اتوبان، سرنشینان خودروهای مزاحم پیاده شده و به سمت خودرو کریمی می روند و
این مداح که به همراه خانواده خود بوده برای دفاع از خانواده خود و دور کردن آنها اقدام به شلیک هوایی می کند که این کار هم نتیجه نمی دهد و نهایتا کریمی یک گلوله به سمت لاستیک ماشین یکی از این افراد مزاحم شلیک می کند که این گلوله به گلگیر خودرو اصابت می کند و نهایتا آنها از اطراف ماشین کریمی فاصله می گیرند.
براساس اظهارات این منبع، محمود کریمی از سوی نهادهای مربوطه دارای مجوز حمل سلاح است.
سایت ندای انقلاب سرنشینان خودرویی که کریمی به سمت آن گلوله شلیک کرده بود را اراذل و اوباش توصیف کرده است.
هفت‌تیرکشی مداح معروف در اتوبان بابایی تهران :
مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو دراتوبان بابایی که یکی از آن‌ها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است.
به گزارش انتخاب، طبق اطلاعات رسیده به آینده، داستان ازاین قرار است که یکی از مداحان مشهور تهران که صدا سیما در روزهای عزاداری، نوحه خوانی‌های او را مدام پخش می‌کند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دی ماه در اتوبان بابایی با یک خودروی ۲۰۶ تصادف می‌کند. این تصادف که می‌توانست مانند صد‌ها نمونه دیگر مثل آن با کروکی و مراجعه به بیمه حل شود به مشاجره و درگیری لفظی می‌کشد.
سرنشینان ۲۰۶ زوج جوانی بودند که از شرق به غرب اتوبان حرکت می‌کردند، گزارش مورد نظر حاکی از این است که ادامه این درگیری به نقاط خطرناکی کشیده می‌شود چرا که مداح معروف و همراهانش که در خوودروی تویوتا بودند کلت کشیده و ۵تیر به جلو و گلگیر ۲۰۶ شلیک می‌کنند.
بعد از تیراندازی جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشینان ۲۰۶ به کلانتری شکایت می‌برند و شکایت ثبت و به دادسرا ارسال می‌شود اما جناب مداح تیرانداز در جلسه دادرسی حضور پیدا نمی‌کند.

  متن کامل 

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :