http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - ایران احتیاج به اجازه کسی ندارد ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط عـبــد عـا صـی

 

 

نگران وضعیت 

 

  کفترچاهی‌ها هستیم

 

  جهت  مراجعه به مرجع متن،  یا عنوان اصلی،  به پیوند فوق اشاره کنید


  بسم  الله الرحمن الرحیم

 رضا ساکی  دربخش طنز ایسنا  نوشته: این روزها یک شغل در کشور ایجاد شده است که ما برای نخستین‌بار از آن رونمایی  می‌کنیم. این شغل در شش ماه گذشته بسیار مورد توجه بوده است و بسیاری از افراد  رسما این شغل را انتخاب کرده‌اند و از صبح تا شب مشغول خدمت در آن هستند. نام این شغل «نگرانی» است.  یعنی برخی کارشان این است که از صبح تا شب نگران دولت باشند. ما نگران حضور اطرافیان  روحانی در اطرافش هستیم، من نگران رادیکالیزه شدن دولت هستم، نگران دور دوم توزیع  سبد کالا هستم، نگران وضع کفترچاهی‌ها در دولت تدبیروامید هستم، عملکرد آقای جنتی  در ارشاد نگران‌کننده است، نگران اقتدارگرایی در دولت هستم، نگران هستیم ببینیم  که ظریف با ریشش چه می‌کند، نگران میوه شب عید هستیم، من دل‌نگران تصمیم‌های اقتصادی  دولت هستم، حرف‌های آقای روحانی در جمع دانشجویان نگران‌کننده بود، نگران دیکتاتور  شدن روحانی هستیم، نگران اباحه‌گری در دولت هستیم، نگران کراوات هستیم، نگران سودجویی  دولت هستیم و...
اگر خوب در  اخبار دقت کنید، تعداد زیادی از این نگران‌ها را خواهید یافت که تا همین اردیبهشت  امسال جز این‌که روحانی انتخاب نشود ، ذره‌ای نگران هیچ چیز نبودند!
این‌که می‌گوییم هیچ چیز، واقعا هیچ چیز  اساسی است.  این نگران‌ها همچنین نگران‌های باجیره و مواجبی هستند که نگرانی شغل‌شان است وگرنه  نگرانی از سر مهر به وطن و مردم‌دوستی که خوب است و کسی به آن خرده نمی‌گیرد.  ها؟


 
تهیه  وَ تدوین :  عـبـــد عـا صـی

     ولایتی:


 ایران  احتیاج به اجازه-ی  


 کسی  ندار د ...  

 

 

  جهت مراجعه  به مرجع متن،  یا عنوان اصلی،  به پیوند فوق اشاره کنید


  بسم الله الرحمن  الرحیم

 علی‌اکبر ولایتی ، رییس مرکز تحقیقات استراتژیک تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در رابطه با تحولات اخیر اوکراین و احتمال تاثیرپذیرفتن این مناقشات از وقایع منطقه و شمال آفریقا خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم یکی از عواملی که در تسریع اغتشاشات اوکراین که توسط برخی کشورهای غربی مشخصا آمریکایی‌ها رخ داد، بحث شکست آمریکایی‌ها در مذاکرات ژنو 2 در رابطه با سوریه بوده است. وی افزود: این کشورها و در راس آنها آمریکا پس از شکست‌های خود خواستند به روسیه فشار بیاورند. با توجه به اینکه روسیه موضع خود را از آمریکا در رابطه با سوریه جدا کرده است، یکی از انگیزه‌های آنها برای اغتشاش در اوکراین همین امر بود.
ولایتی در بخش دیگری از این گفت‌وگو در رابطه با تاکید آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی بر پررنگ جلوه دادن بخش نظامی و موشکی ایران گفت: آنها بیش از ظرفیت‌شان صحبت می‌کنند و توقعات بی‌جایی دارند زیرا ایران برای دفاع از خود، به این موشک‌ها نیاز دارد و قصد تعرض به هیچ کشوری را ندارد. مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه موشک‌های ایران اثر بازدارندگی دارند، تاکید کرد: کشورها و طرف‌هایی که به ایران چشم طمع دارند، بدانند که ایران در مقابل هرگونه تعدی از سوی هرکس که باشد، ساکت نخواهد نشست و برای دفاع از خود احتیاج به اجازه سایر کشورها ندارد، به همین دلیل کشورها و افرادی که بر بحث موشکی و نظامی ایران بحث می‌کنند، می‌خواهند ایران را بی‌دفاع و ظریف ببینند و تمام حرکت‌شان هم در همین راستا است ولی ایران به هیچ‌وجه به آنها اعتنایی نخواهد کرد.

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :