تبلیغات


http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - لایه های پنهان روابط ....آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 مرداد 1393 توسط عـبــد عـا صـی


  بسم الله الرحمن الرحیم

  خبرآنلاین ، وبلاگ حاج محمود عطار، مهدی : این هشداری است به مسئولینی که شاید فراموش کردند جایگاه و مقامی که دارند فقط برای خدمت است و حقی از جانب مردم بر آنها و این فقط باید راهی برای خدمت رسانی باشد و لا غیر
در خبر ها آمده است ( سایت تابناک مورخ 93/05/26 کد خبر: ۴۲۶۵۸۷ ) بخاطر درگیری ماموران سد معبر شهرداری منطقه ی 4 تهران با یکی از کارگران ، متاسفانه این هموطن به دلیل شدت آسیب های وارده - که به نقل از فرزند 14 ساله ی او که شاهد ماجرا هم بوده است بخاطر اصابت پنجه ی بوکس - بعد از یک هفته بستری بودن جان بجان آفرین تسلیم نمود .
این حادثه ی دردناک که علی الاصول باید نشان دهنده ی لایه های پنهان روابطی باشد که در حوزه ی سد معبر ، بین ماموران و متخلفین ( که بعضا بخاطر نداشتن شغل مناسب یا افزایش درآمد برای نجات از زندگی فلاکت بار اقدام به برپانمودن محل کسبی آنچنانی می کنند ) وجود دارد ، باید ذهن شهردار محترم را به سمت فرهنگ سازی و ارتقای جایگاه انسانیت در اذهان کارمندان تحت مدیریت ایشان بیش از هر اقدام دیگری سوق دهد !
کارگری مرد ، خانواده ای بی سرپرست شد و فرزندانی بی پدر ...
آیا اولویتی برای مسئولین نیست که بجای صدور بخشنامه های عجیب و غریب و هزینه ساز بفکر ایجاد انقلابی اخلاقی در اندیشه های کارمندان خود باشند ؟ از توجیه عجیب رفتارهای برخی معلمین و ناظمین مدرسه در آزار و اذیت دانش آموزان و کودکانی که در مهد کودک در حال گذران زندگی هستند بگیریم تا درگیری فیزیکی مامورین سد معبر که منجر به مرگ هموطنی می شود ، از انواع رفتارهای مستبدانه در ادارات با مردم بگیریم تا بایگانی نمودن طرح تکریم ارباب رجوع . از انواع بلاتکلیفی های اقتصادی بگیریم تا مرگ و میرهای ناشی از حوادث جاده ای ،هوایی و ریلی . از مرگ های داخل معادن بگیریم تا غرق شدن در دریا ها .از استیضاح وزیر افشاگر بگیریم تا آلودگی های شیر و هوا و بنزین و گوشت و خون و ... از اختلاس های نجومی بگیریم تا معوقات بانکی کلان مهره های خاص .از بازداشتگاه کهریزک و مرگ بعضی ها بگیریم تا .... یا خلاصه تر بگوییم :
از آسمان و زمین و زیر زمین بگیریم تا ریسمان و هوا و پشت بام . گمونم بقیه اش را نگیریم بهتر باشد ، نه ؟!  

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی 
    
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :