http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - توزیع شب نامه در مجلس ...آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 29 مرداد 1393 توسط عـبــد عـا صـی

      

 توزیع شب نامه در مجلس ... 

 

  جهت  مراجعه به مرجع  متن،  یا عنوان  اصلی،  به پیوند فوق اشاره کنید

  بسم  الله الرحمن الرحیم

  عبرت نیوز: دو  روز مانده به استیضاح وزیر علوم، توزیع شب نامه در روز روشن در مجلس، علیه رئیس‌جمهور  جنجال آفرید.
به گزارش ایسنا، محسن حدادی با این مقدمه، در مطلب طنزی در خبرآنلاین نوشت:
یک منبع آگاه گفت: بعد از پخش شب‌نامه اول که معلوم شد حسن روحانی، دکتر نیست و  در عمرش یک آمپول وریدی هم نزده، استیضاح یک روز جلو افتاد. دوستان بررسی کردند  دیدند، این رویه خطرناک ممکن است به جاهای باریک ختم شود و شب نامه های متنوع  دیگری توزیع شود، در نتیجه تصمیم بر آن شد که استیضاح همین امشب برگزار شود تا  شب‌نامه دیگر پخش نشود!
متن شب‌نامه‌هایی که آماده توزیع در مجلس بوده و اتفاقی به دست خبرنگار ما  افتاده است:
وزیر ارشاد/ علی جنتی فقط فامیلش جنتی است و طبق اسناد صوتی آیت‌الله جنتی  بارها به او گفته «علی دیگه نه من نه تو»
وزیر راه/ عباس آخوندی، برادرزاده حسن روحانی است و برای رد گم کنی، به شکل  آماتوری فامیلی‌اش را از روحانی به آخوندی تغییر داده که ما فهمیدیم.
وزیر خارجه/ ظریف در یک دانشگاه خارجی درس خوانده که در ایران هیچکسی نمی‌تواند  اسمش را درست تلفظ کند بعلاوه اینکه او یک عکس یادگاری هم از این دانشگاه ندارد.
وزیر ارتباطات/ اساساً او همه مدارکش محل سوال است؛ از کالیفرنیا کارشناسی  گرفته، رفته سن‌خوزه بعد هم برای دکترا رفته لوییزینا. آن هم قبل از انقلاب که  فسق و فجور در آمریکا خیلی شدید بوده. در ضمن او از کجا اینقدر پول آورده. ضمناً  هیچ سندی که او را در حال لخت کردن سیم یک وسیله برقی نشان دهد در دسترس نیست.
وزیر بهداشت/ او اولاً که هاشمی است و همین برای استیضاح و پخش شب‌نامه کافی  است، ثانیاً سال‌ها قبل در کلاس بازیگری رضا کیانیان شرکت کرده و بعدها هم از  این حضور اعلام تبری نجسته است! رضا کیانیان از بازیگران معلوم‌الحال سینما  محسوب می‌شود که بارها خواسته مجهول‌الحال شود اما بچه‌ها اجازه نداده‌اند.
وزیر صنعت/ نعمت‌زاده درس خودش را در کالیفرنیا رها کرده و آمده ایران با  انقلاب عکس یادگاری گرفته و از 58 تا امروز معلوم نیست با چه مدرکی این همه  حقوق دریافت می‌کند. 

 تهیه وَ  تدوین : عـبـــد  عـا صـی 
 

 

      

علی مطهری: استیضاح‌کنندگان از

 بازشدن فضای دانشگاه‌ها می-ترسند ... 

  جهت  مراجعه به مرجع  متن،  یا عنوان  اصلی،  به پیوند فوق اشاره کنید

  بسم  الله الرحمن الرحیم

  عبرت نیوز، علی مطهری  : استیضاح‌کنندگان وزیر علوم از بازشدن فضای دانشگاه‌ها  ترس دارند، ...
«ریشه استیضاح همین ترسی است که این آقایان از بازشدن فضای دانشگاه و به قول  خودشان بازگشت به دوران اصلاحات دارند، که این یک توهم است.».ا «در این مدت یک‌ماهه که وزیر علوم فرصت  داشت، اصلاحاتی را انجام داد. البته اعلام اسامی بورسیه‌ها کار درستی نبود. تا  آنجا که من می‌دانم، سیاست وزیر علوم انتشار اسامی نبوده و با این کار مخالف  است و بارها اعلام کرده است که اهل بگم‌بگم نیستم، اما همه قبول دارند که  تخلفاتی در دولت گذشته درخصوص بورسیه‌ها وجود داشته است؛ لذا باید رسیدگی شود و  این نباید باعث ناراحتی عده‌ای شود.» به‌گفته مطهری، ... «نمی  شود کسی را وزیر کنیم و بعد بگوییم مطابق میل ما افراد را منصوب کن. وزیر باید  اختیار داشته باشد و افرادی را که خودش مناسب می‌داند انتخاب کند  ... این استیضاح در نوع تفکری است که استیضاح‌کنندگان درباره آزادی  بیان و مساله حفظ نظام دارند.». «اساسا  بازشدن فضای دانشگاه و اینکه دانشجو اظهار نظر کند و حرفش را بزند، به معنی  ایجاد آشوب نیست ... بازشدن فضا و سیاسی‌شدن دانشگاه‌ها مورد تاکید رهبر انقلاب نیز بوده است و ما  نباید وحشت بی‌جا از این مساله داشته باشیم و ...  از نظر  اینها همه فتنه‌گر هستند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. «دلیل دوم بر موجه‌نبودن ترس این افراد از باز شدن فضای دانشگاه‌ها این  است که در این یک‌سالی که تا حدی فضای باز در دانشگاه‌ها ایجاد شده چه اتفاقی  افتاد؛ آیا دانشگاه‌ها آرامش خود را از دست دادند؟ مراسم 16آذر در دانشگاه‌ها  برگزار شد، خود من در چند جا سخنرانی کردم و بسیار باشکوه و منطقی بود. البته  دانشجو حرف خودش را می‌زند و ممکن است شعاری هم بدهد ولی این به‌معنی به‌خطرافتادن  نظام نیست.».

 

 متن کامل

 تهیه وَ  تدوین : عـبـــد  عـا صـی 
 

 

 
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :