http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
http://img.tebyan.net/big/1390/09/20111126123721510_moharam-12.jpg
امام خمینی: همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند.

/ باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...) - جان مادرتان ....آفـتـــاب در زنـجـیـــر! ... (اگر از آفتاب بیم نداشتند ، هر شمعی را گردن نمیزدند! ...)نوشته شده در تاریخ جمعه 31 مرداد 1393 توسط عـبــد عـا صـی

           


  بسم الله الرحمن الرحیم

  وبلاگ حاج محمود عطار، مهدی : جامعه ی ما بیش از هر چیز نیازمند رعایت ارزش های اخلاقی است . هرچه زود تر باید چاره ای برای ذبح سجایای اخلاقی در لایه های مختلف جامعه کنیم تا از فروپاشی آن جلوگیری کنیم .
مسئولین محترم اجرایی ، قضایی و امنیتی و ... ، لطفا در کشوری که مردمانش دایم در گیر " آب ، هوا ، بنزین ، محیط زیست ، خون ، گوشت و این آخری " شیر " " آلوده هستند ، و نیز هر از چند گاهی با افشای اختلاس ها و سوء استفاده های مالی هزاران میلیارد تومانی ومیلیون یورویی برخورد می کنند و هر روز شاهد مرگ و میر عده ی کثیری از هموطنان خود در حوادث جاده ای ، هوایی و ریلی هستند و نیز بخاطر زندگی بر روی منطقه ی خاصی که هر لحظه خطر وقوع بلایای طبیعی از قبیل سیل و زلزله را دارد ، باید دائم در حال اضطرار باشند ، و اجبارا شاهد از بین رفتن آثار تاریخی ، فرهنگی و حیات وحش خود بوده و کاری نیز از دستشان بر نیاید ، و مردمانی که معضل بیکاری و اعتیاد و طلاق و مسکن را دیگر غیر قابل حل می دانند ، بجای آشوب راه انداختن وبازی با ذهن مردمی نجیب - که هر سردمداری آروزی داشتنشان را داشته و دارد - و افشای اسراری که در زمان همقطاران قبلی خودتان ( که گاهی به پشت زین و گاهی پشت به زین هستید ) بوقوع پیوسته و هرگز تضمینی هم نیست که در زمان شما مجددا رخ ندهد ، و به پاس قدردانی از مردمی که شما را بر مسند قدرت نشانده اند ، ( البته اگر مردم چنین حقی دارند ! چراکه برخی حامیان سایه نشین بعضی جریانهای سیاسی به صراحت گفته اند مردم چنین حقی ندارند!!! ) ، بدانید پست ها و مقام هایی که در اختیار دارید امانتی است الهی ( اگر قایل به خدایی بودن انقلاب هستید ) و اگر هم نه ، قطعا امانتی است مردمی و حقی از مردم بر گردنتان ، لذا شایسته است کارهایی که باید برای اشغال چنین مسئولیت هایی انجام دهید ، را انجام دهید.
سعی کنید برای ارتقای سلامت و امنیت مردم خوبتان گامی بردارید ، تلاش کنید تا اینان در آسایش و آرامش و اقتدار زندگی کنند .اگر افشا گری هایتان درست است و دلایلتان محکمه پسند است قبل از بلوا سازی ، طرح دعوی نمایید و از مسیر قانونی ماجرایتان را جلو ببرید و بعد که نتیجه گرفتید از ابزار رسانه استفاده نمایید . این همه آبرویی که می برید و معلوم نیست آخر کار حق با که بوده ؟ یا حق تضییع شده ی مردم را که باید پس دهد ؟
این آبرو ریزی ها مطمئنا گریبان جامعه را خواهد گرفت . اثر تکوینی اعمالی که می کنید سر آخر نمایان خواهد شد و تا دیر نشده باید به هوش باشید . یا وزیر محترم علوم برای دفاع از آنچه فاش کرده باید اسناد و مدارکی ارائه کند و اتفاقا در این دفاعیات معلوم شود چه باند بازی های جدیدی در دوران قبل اتفاق افتاده و یا کل ماجرا شبهه ای بیش نبوده و این همه تاوان بابت هیچ و پوچ داده ایم و این همه آبرو برده ایم که در هر دو صورت ماجرا باید گفت وااسفا ...
اگر پالم قانونی بوده و تا حالا فرزندان ما ( بیش از ما ) آن را نوش جان کرده اند چرا این همه سرو صدا و اگر هم غیر قانونی بوده ، چرا اتفاقی نمی افتد ؟ چرا خبری از عزل و پیگیری قضایی و ... نیست ؟!مگر این قبیل کارها مشمول اخلال در امنیت روانی و جانی مردم نیست ؟مگر مرتکبین جزء محاربین نیستند ؟
خدایی بورسیه ها قانونی بوده ؟ نبوده ؟ باور کنید ما هم منتظر آنیم تا یه طرفی که حق با او نیست یه جایی غیر از آخرت جواب لا اقل آنچه امانت دستش بوده را به مردم بدهد . یکی میگه شبه ، یکی میگه اتفاقا روزه ! باشه آخرش یکی باید رسوا بشه چرا نمیشه !
چرا این همه پرونده های لاینحل باقیست ؟ چرا این همه متهم راحت تر از دوران مسئولیتشان باز هم هستند ؟ 

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی 
    
درباره وبلاگ
گر در طلب لقمه نانی ، نانی /

گر در طلب گوهر كانی ، كانی /

این نكته رمز اگر بدانی ، دانی /

هر چیز كه اندر پی آنی ، آنی ...

مـــولانـــا

===============

امام خمینی:

همه باید نظر خودشان را بدهند /

و هیچ کدام هم برایشان حتی جایز نیست که یک چیزی را بفهمند و نگویند. /

باید وقتی می فهمند، اظهار کنند. /

این موافق هر که باشد ، باشد ، مخالف هرکه هم باشد ، باشد. /

( صحیفه امام،ج13،ص102)

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :